BIZNES Media i PR

Biuletyn Obsługi Klienta – pierwszy rok za nami

W pierwszym kwartale 2018 roku mija 12 miesięcy od ukazania się pierwszego - w nowej formule, numeru Biuletynu Obsługi

Data publikacji: 2018-03-05
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Biuletyn Obsługi Klienta – pierwszy rok za nami
Kategoria: BIZNES, Media i PR

W pierwszym kwartale 2018 roku mija 12 miesięcy od ukazania się pierwszego – w nowej formule, numeru Biuletynu Obsługi Klienta.

Biuletyn Obsługi Klienta – pierwszy rok za nami BIZNES, Media i PR - W pierwszym kwartale 2018 roku mija 12 miesięcy od ukazania się pierwszego - w nowej formule, numeru Biuletynu Obsługi Klienta.

W pierwszym kwartale 2018 roku mija 12 miesięcy od ukazania się pierwszego – w nowej formule, numeru Biuletynu Obsługi Klienta. Biuletyn jest miejscem prezentacji opinii i wymiany poglądów związanych z szeroko rozumianą branżą obsługi klienta – nie zawężając jej jedynie do jednostek typu call/contact center.

Tematyka Biuletynu, oprócz typowych zagadnień związanych z komórkami obsługi klienta (DOK, BOK, T-BOK) stara się także uwzględniać istotne problemy wpływające na całokształt funkcjonowania organizacji. Na ocenę dokonaną przez klienta zawsze będzie miał bowiem wpływ całokształt doznań wynikających z kontaktu z marką/produktem. Dział obsługi klienta jest więc w tym znaczeniu tylko jednym z ogniw – niewątpliwie bardzo istotnym, które odpowiadają za budowanie relacji z klientem. Na łamach Biuletynu poruszane są więc także zagadnienia związane z nowoczesną komunikacją z rynkiem – public relations i reklamą, zarządzaniem, budżetowaniem czy szkoleniami. W centrum uwagi pozostaje jednak zawsze klient.  

Adresatami BOK jest przede wszystkim grupa osób zawodowo związanych z obszarem Customer Experience/Customer Experience Management. Są to pracownicy DOK, BOK, T-BOK, działów sprzedaży, reklamacji, wsparcia  – specjaliści i eksperci oraz kadra zarządzająca.

Prenumerata elektronicznej wersji Biuletynu Obsługi Klienta jest darmowa. Wymaga jedynie wypełnienia formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem:

http://www.customercare.com.pl/wydawnictwaccms/2018.html

 

Wydawcą Biuletynu Obsługi Klienta są Wydawnictwa CCMS. CCMS jest firmą świadcząca usługi doradcze i szkoleniowe w obszarze komunikacji z rynkiem, struktur obsługi klienta i sprzedaży. CCMS jest także wydawcą publikacji książkowych z zakresu telemarketingu. Z usług CCMS korzystali m.in.: Toyota Bank,  Infakt, Morizon, pkt.pl, Sanitec Koło, Teleperformance, Energa, Instytut Rozwoju Biznesu (IBD), ITCard, La Lorraine Polska.

Kontakt:

Sylwester Kućmierowski

tel.:  780 106 820

mail: [email protected]

Robert Waker

tel.: 793 34 44 88

mail: [email protected]  

www.facebook.com/BOK.customercare/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Biuletyn Obsługi Klienta – pierwszy rok za nami BIZNES, Media i PR - W pierwszym kwartale 2018 roku mija 12 miesięcy od ukazania się pierwszego - w nowej formule, numeru Biuletynu Obsługi Klienta.
Hashtagi: #BIZNES #Media i PR

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy