BIZNES Media i PR

YieldRiser z obsługą OLX

Data publikacji: 2017-10-17
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: YieldRiser z obsługą OLX
Kategoria: BIZNES, Media i PR

YieldRiser – międzynarodowy ekspert w dziedzinie optymalizacji przychodów z reklamy w Internecie – nawiązał współpracę z portalem OLX.

YieldRiser z obsługą OLX BIZNES, Media i PR - YieldRiser – międzynarodowy ekspert w dziedzinie optymalizacji przychodów z reklamy w Internecie – nawiązał współpracę z portalem OLX.

OLX to największy portal z ogłoszeniami w Polsce oraz wiodąca platforma na świecie. OLX łączy ludzi, by mogli kupować, sprzedawać i wymieniać używane towary oraz korzystać z usług.

Umowa pomiędzy YieldRiser a OLX.pl obejmuje wsparcie portalu w zakresie optymalizacji i monetyzacji powierzchni reklamowej, a konkretnie wideo.

To dla nas ogromne wyróżnienie, że największy w Polsce serwis ogłoszeniowy wybrał nas do obsługi powierzchni reklamowej wideo. To znak, że to co robimy jest na wysokim poziomie i ofertą oraz jakością możemy konkurować z wielkimi sieciami reklamowymi  – komentuje Paweł Treściński, wiceprezes YieldRiser.    

Współpraca YieldRiser z portalem OLX rozpoczęła się we wrześniu bieżącego roku.

YieldRiser powstał w 2015r., optymalizuje ponad 100 witryn z Polski oraz zagranicy i ma na swoim koncie więcej niż miliard odsłon miesięcznie. Firmę tworzy zespół doświadczonych ekspertów obecnych na rynku reklamy internetowej od 1997r. Wielu z nich współtworzyło największe w Polsce sieci reklamowe. Firma oferuje własne rozwiązanie skierowane do wydawców internetowych, dzięki któremu mogą oni zwiększać wyniki sprzedaży swojej powierzchni reklamowej. Więcej o firmie na www.yieldriser.com.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
YieldRiser z obsługą OLX BIZNES, Media i PR - YieldRiser – międzynarodowy ekspert w dziedzinie optymalizacji przychodów z reklamy w Internecie – nawiązał współpracę z portalem OLX.
Hashtagi: #BIZNES #Media i PR

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Media i PR