BIZNES Media i PR

Twenty4Seven z Bartoszem Paprockim na pokładzie!

Firma Twenty4Seven, dostawca systemów dla czołowych firm na rynku telewizyjnym i produkcyjnym, do swojego zespołu zaprosiła Bartosza Paprockiego, który z branżą medialną związany jest od ponad 20

Data publikacji: 2020-05-07
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Twenty4Seven z Bartoszem Paprockim na pokładzie!
Kategoria: BIZNES, Media i PR

Firma Twenty4Seven, dostawca systemów dla czołowych firm na rynku telewizyjnym i produkcyjnym, do swojego zespołu zaprosiła Bartosza Paprockiego, który z branżą medialną związany jest od ponad 20 lat.

Twenty4Seven z Bartoszem Paprockim na pokładzie! BIZNES, Media i PR - Firma Twenty4Seven, dostawca systemów dla czołowych firm na rynku telewizyjnym i produkcyjnym, do swojego zespołu zaprosiła Bartosza Paprockiego, który z branżą medialną związany jest od ponad 20 lat.

Firma Twenty4Seven, dostawca systemów dla czołowych firm na rynku telewizyjnym i produkcyjnym, do swojego zespołu zaprosiła Bartosza Paprockiego, który z branżą medialną związany jest od ponad 20 lat. Poprzednio przez ponad 5 lat zajmował on stanowisko Dyrektora Techniki w Telewizji Polsat. Zespół w tak wzmocnionym składzie ma zamiar pracować nad innowacyjnymi rozwiązaniami dla mediów.

Rozwiązania oferowane przez Twenty4Seven wykorzystywane są przez renomowane stacje telewizyjne, czołowych producentów branży wideo, federacje czy ligi. Pracują podczas największych eventów takich jak Olimpiady, Mistrzostwa Świata, festiwale, konferencje, programy rozrywkowe. Używane są na wozach transmisyjnych, planach filmowych, w domach produkcyjnych, czy przy produkcjach newsowych, wszędzie tam, gdzie niezawodność jest najważniejsza. Zespół może się poszczycić dostarczeniem m.in.: Centralnego Ingestu Plikowego TVP dla rejestracji i odtwarzania materiałów w studiach, newsowego systemu produkcyjnego TAI, plikowego systemu obsługi materiałów sportowych kanałów Polsat Sport, systemu nadawczego dla śmigłowca EC135 Telewizji Polsat, zespołu wozów VAR polskiej Ekstraklasy, czy systemów plikowej produkcji z dostępem przez chmurę na żywo dla większości wozów transmisyjnych w Polsce.

– Firma Twenty4Seven powstała jako suma doświadczeń i iloraz pasji jej założycieli. Dziś, po 13 latach obecności na rynku, wciąż chcemy się rozwijać. Zaprosiliśmy do zespołu Bartosza Paprockiego, eksperta z olbrzymim doświadczeniem i pasją do ciągłego rozwoju. Chcemy razem wejść na wyższy poziom, by lepiej pomagać naszym aktualnym i nowym klientom. – mówi Grzegorz Matysiewicz, Twenty4Seven.

Bartosz Paprocki z branżą medialną związany jest od ponad 20 lat. Swoją karierę zaczynał od pracy w serwisie sprzętu telewizyjnego, następnie pełnił funkcje inżyniera studia i wozu transmisyjnego, by po kilku latach objąć stanowisko managerskie w wiodącej grupie medialnej w Polsce. Jak mówi, pomimo faktu, iż poznał blaski i cienie pracy w branży medialnej, wciąż towarzyszy mu pasja i chęć podejmowania nowych wyzwań w tym obszarze.

– Obserwowałem, jak rozwijała się telewizja od momentu, gdy zaczęto ją oglądać w kolorze, a rozwiązania techniki cyfrowej dopiero pojawiały się w sprzęcie telewizyjnym. Kształtowało się wtedy moje poczucie celu, marzyłem, by kiedyś brać udział w wielkich projektach, by móc współtworzyć coś naprawdę znaczącego w świecie mediów. Od dziś czeka mnie nowe wyzwanie, będę pracował nad innowacjami dla potrzeb mediów z nowej perspektywy, mam przekonanie, że wraz z nowymi współpracownikami damy radę stworzyć nową synergię, która wyniesie nasze działania na zupełnie nowy poziom! – mówi Bartosz Paprocki.

Więcej informacji: www.twenty4seven.pl 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Twenty4Seven z Bartoszem Paprockim na pokładzie! BIZNES, Media i PR - Firma Twenty4Seven, dostawca systemów dla czołowych firm na rynku telewizyjnym i produkcyjnym, do swojego zespołu zaprosiła Bartosza Paprockiego, który z branżą medialną związany jest od ponad 20 lat.
Hashtagi: #BIZNES #Media i PR

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy