BIZNES Media i PR

Owoce w pracy – pudełka z egzotycznymi owocami

W środku zimy idealnym rozwiązaniem na poprawienie samopoczucia będzie porcja egzotycznych owoców w pracy. Teraz, dzięki pudełkom owoców dostarczanych do biur, nawet tam możecie cieszyć się ich smakiem i chociaż na chwilę zapomnieć o pogodzie za

Data publikacji: 2018-02-16
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Owoce w pracy – pudełka z egzotycznymi owocami
Kategoria: BIZNES, Media i PR

W środku zimy idealnym rozwiązaniem na poprawienie samopoczucia będzie porcja egzotycznych owoców w pracy. Teraz, dzięki pudełkom owoców dostarczanych do biur, nawet tam możecie cieszyć się ich smakiem i chociaż na chwilę zapomnieć o pogodzie za oknem.

Owoce w pracy – pudełka z egzotycznymi owocami BIZNES, Media i PR - W środku zimy idealnym rozwiązaniem na poprawienie samopoczucia będzie porcja egzotycznych owoców w pracy. Teraz, dzięki pudełkom owoców dostarczanych do biur, nawet tam możecie cieszyć się ich smakiem i chociaż na chwilę zapomnieć o pogodzie za oknem.

Poza popularnymi bananami, cytrusami czy ananasem, warto poznać zalety tych rzadziej spożywanych. Jakie wartości odżywcze i właściwości ma kokos, granat i liczi? O tym w poniższym artykule.

Kokos – dlaczego warto go jeść?

Jedną z pierwszych właściwości, o której należy wspomnieć, jest rzadko występująca grupa kwasów tłuszczowych przyspieszających przemianę materii. Kokos jest zatem idealny dla osób będących na diecie odchudzającej. Nasycone kwasy tłuszczowe zapobiegają także miażdżycy i zwiększaniu się poziomu cholesterolu. Owoc ten jest też bogatym źródłem potasu, magnezu, żelaza i kawasu foliowego, zalecanego dla kobiet w ciąży. Jego liczne zastosowania i formy spożycia (woda i mleko kokosowe, wiórki, cukier) sprawiają, że staje się on coraz bardziej popularny.

Granat i jego właściwości

Regularne jedzenie tego owocu poprawia ukrwienie i wzmacnia naczynia krwionośne, tym samym przeciwdziała chorobom układu sercowo-naczyniowego. Dzięki dużej zawartości witaminy C i beta-karotenu ma bardzo dobry wpływ na cerę – spowalnia proces starzenia, poprawia koloryt i przyspiesza gojenie ran trądzikowych. Granat jest też wskazany dla osób zmagających się z problemami trawiennymi, ze względu na dużą zawartość błonnika i kwasu cytrynowego. Jego ziarna świetnie sprawdzają się jako dodatek do wielu potraw: deserów, mięs, czy sałatek.

Liczi – wartości odżywcze

Nazywane jest również chińską śliwką. Liczi to bogate źródło potasu regulującego ciśnienie krwi i witaminy C, która wzmacnia odporność. Z licznych badań wynika również, że owoc ten ma działanie przeciwnowotworowe, między innymi dzięki zawartości antyoksydantów. Inną zaletą liczi jest zawartość polifenoli, obniżających poziom cholesterolu i zapobiegających miażdżycy.

A to już wiesz?  Starbucks rozpoczyna testy nad słomkami z kawowych fusów

Pudełka Premium od firmy Take a Fruit, w którym znajdziecie wyżej wymienione egzotyczne owoce, to idealny zestaw dla pracowników. Nie tylko pięknie wygląda, ale też wspaniale smakuje.  Owoce w pracy zapewniają zdrowie i lepsze samopoczucie. Zimną, ważne jest, aby dostarczać swoim pracownikom trochę słońca w postaci zdrowych egzotycznych owoców, ponieważ dobre samopoczucie i lekkie przekąski zwiększają wydajność.

Źródło Take a Fruit

www.takeafruit.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Owoce w pracy – pudełka z egzotycznymi owocami BIZNES, Media i PR - W środku zimy idealnym rozwiązaniem na poprawienie samopoczucia będzie porcja egzotycznych owoców w pracy. Teraz, dzięki pudełkom owoców dostarczanych do biur, nawet tam możecie cieszyć się ich smakiem i chociaż na chwilę zapomnieć o pogodzie za oknem.
Hashtagi: #BIZNES #Media i PR

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy