BIZNES Media i PR

Pingwinkowa seria Isana na zimę!

Data publikacji: 2014-12-08
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Pingwinkowa seria Isana na zimę!
Kategoria: BIZNES, Media i PR

Zima za pasem. Już niedługo w ruch pójdą narty i sanki, a śnieg otuli nas magiczną, świąteczną aurą.

Pingwinkowa seria Isana na zimę! BIZNES, Media i PR - Zima za pasem. Już niedługo w ruch pójdą narty i sanki, a śnieg otuli nas magiczną, świąteczną aurą.

Dla wszystkich wielbicieli zimowej pogody Rossmann przygotował coś specjalnego – limitowaną serię pielęgnacyjną Isana, która zapewni skórze wyjątkową ochronę w mroźne dni. Wypatrujcie opakowań z pingwinkiem!

 

Wielu z nas niecierpliwie czeka na pierwszy śnieg. Ten moment to zapowiedź niezwykłej świątecznej atmosfery, karnawałowych szaleństw i ulubionych sportów zimowych. Aby nic nie zakłóciło tego wyjątkowego czasu, w  szczególny sposób zadbajmy o naszą skórę. Rossmann przedstawia absolutną nowość: serię do pielęgnacji skóry Isana z pingwinkiem.

 

Pingwinkowa linia Isana obejmuje zimowy żel pod prysznic oraz mydło do rąk z ekstraktem z wanilii, przeznaczone do skóry suchej i delikatnej. Kosmetyki te zawierają łagodny kompleks pielęgnacyjny, który utrzymuje odpowiednią gospodarkę wodną skóry, chroniąc ją przed wysuszeniem i zapewniając nam długotrwałe poczucie komfortu. Starannie dobrane substancje myjące dokładnie oczyszczają skórę, a naturalne lipidy pielęgnacyjne, podobne do naturalnego płaszcza hydrolipidowego, zapewniają jej wyjątkową ochronę.

 

Seria kosmetyków Isana to nie tylko optymalne zabezpieczenie dla skóry. Zimowa kompozycja zapachowa i ekstrakt z wanilii gwarantują dobry nastrój i sprawiają, że poczujemy się odświeżeni i zrelaksowani. To idealny wybór na zimowe dni!

 

Isana zimowy żel pod prysznic z ekstraktem z wanilii

Cena: 2,99 zł/ 300 ml

Drogerie Rossmann

 

Isana mydło zimowe w płynie z ekstraktem z wanilii

Cena: 2,99 zł / 500 ml

Drogerie Rossmann

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Pingwinkowa seria Isana na zimę! BIZNES, Media i PR - Zima za pasem. Już niedługo w ruch pójdą narty i sanki, a śnieg otuli nas magiczną, świąteczną aurą.
Hashtagi: #BIZNES #Media i PR

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Media i PR