BIZNES Media i PR

KUKBUK.pl z nowym dyrektorem artystycznym

Do zespołu KUKBUK.pl dołączył Marcin Lewandowski. Objął stanowisko dyrektora artystycznego i jest odpowiedzialny za strategię wizualną i jej realizację na

Data publikacji: 2020-05-13
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: KUKBUK.pl z nowym dyrektorem artystycznym
Kategoria: BIZNES, Media i PR

Do zespołu KUKBUK.pl dołączył Marcin Lewandowski. Objął stanowisko dyrektora artystycznego i jest odpowiedzialny za strategię wizualną i jej realizację na portalu.

KUKBUK.pl z nowym dyrektorem artystycznym BIZNES, Media i PR - Do zespołu KUKBUK.pl dołączył Marcin Lewandowski. Objął stanowisko dyrektora artystycznego i jest odpowiedzialny za strategię wizualną i jej realizację na portalu.

Do zespołu KUKBUK.pl dołączył Marcin Lewandowski. Objął stanowisko dyrektora artystycznego
i jest odpowiedzialny za strategię wizualną i jej realizację na portalu.

Lewandowski związany jest z wydawnictwem KUKBUK od 6 lat. Zaczynał jako ilustrator, następnie zajmował się tworzeniem i realizacją koncepcji reklamowych. Ukończył z wyróżnieniem Wydział Sztuki Nowych Mediów PJATK. Był również współzałożycielem fundacji Wihajster, która wspierała i organizowała wystawy młodych twórców. Ilustrator i grafik z wykształcenia, prywatnie pasjonat podróży i jedzenia.

Portal KUKBUK.pl od początku 2020 r. odnotowuje w statystykach znaczące wzrosty. Kwiecień br. był dla KUKBUK.pl rekordowym miesiącem z wynikami ponad 350.000 unikalnych użytkowników i prawie 2.000.000 odsłon. To 33% wzrost w stosunku do marca.

KUKBUK.pl tworzony jest przez dedykowaną mu redakcję oraz grono ekspertów, dziennikarzy i blogerów. Od premiery nowej odsłony portalu jego redaktorką prowadzącą jest Anna Czajkowska, wspomagana przez redaktorów: Martę Cyzio i Macieja Kostrzewę. Wydawczynią KUKBUK.pl jest Oliwia Gede-Niewiadomska. Stałymi współpracownikami są m.in.: Bartek Kieżun i Tomek Zielke. KUKBUK.pl opiera się na idei sezonowości, co oddaje zarówno jego część tekstowa, jak i wizualna. Na stronie znajdują się angażujące i eksperckie treści o jedzeniu, kulturze, trendach, ekologii, zdrowym stylu życia, a także praktyczne przewodniki turystyczne oraz wyselekcjonowane przepisy na każdą porę roku.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
KUKBUK.pl z nowym dyrektorem artystycznym BIZNES, Media i PR - Do zespołu KUKBUK.pl dołączył Marcin Lewandowski. Objął stanowisko dyrektora artystycznego i jest odpowiedzialny za strategię wizualną i jej realizację na portalu.
Hashtagi: #BIZNES #Media i PR

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy