BIZNES Media i PR

Nowa usługa Cinema City Free WiFi

New Age Media uruchamia nową usługę dającą marketerom możliwość rozszerzenia komunikacji w

Data publikacji: 2019-03-19
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowa usługa Cinema City Free WiFi
Kategoria: BIZNES, Media i PR

New Age Media uruchamia nową usługę dającą marketerom możliwość rozszerzenia komunikacji w kinach

Nowa usługa Cinema City Free WiFi BIZNES, Media i PR - New Age Media uruchamia nową usługę dającą marketerom możliwość rozszerzenia komunikacji w kinach

W związku z wprowadzeniem we wszystkich kinach Cinema City oraz kinach IMAX w Polsce nowej usługi o nazwie „Cinema City Free WiFi”, widzowie kinowi zyskali bezpłatny dostęp do Internetu w holach i barach kinowych. Jednocześnie  za pomocą tego rozwiązania klienci reklamowi New Age Media mają możliwość dodatkowego dotarcia do ponad 2 milionów użytkowników miesięcznie w największych miastach w Polsce.     

Nowa usługa Cinema City Free WiFi oferuje marketerom możliwość zaprezentowania indywidualnej strony powitalnej, zamieszczania reklam w czasie rzeczywistym, przekierowania na dedykowany landing page kampanii, a także możliwość geolokalizacji kampanii. Reklamy mogą być edytowane zarówno w wersji „mobile”, jak i „desktop”. „Proponujemy skuteczne narzędzie wspierające kampanie na ekranach i uzupełnienie dla innych działań off-screen. Oczywiście Cinema City Free WiFi może, być  wykorzystywane w komunikacji odrębnie lub np. jako teaser do kolejnych etapów działań.” – powiedział Artur Manista, Client’s Partner w NAM.   

Cinema City Free WiFi skierowana jest do wszystkich użytkowników przebywających w holach kinowych oraz w pobliżu kin np. food court. W zasięgu sieci Cinema City WiFi znajduje się ponad 2M osób miesięcznie.  

 

New Age Media (NAM) to największy w regionie Europy Środkowej dom sprzedaży reklamy w kinach wielosalowych, firma wyspecjalizowana w reklamie kinowej. W Polsce NAM odpowiada za sprzedaż reklam w największej sieci multipleksów – Cinema City i kinach IMAX. Obecnie NAM działa w 6 krajach: w Polsce, Rumunii, Bułgarii, a także w Czechach na Węgrzech i Słowacji (pod nazwą New Age Advertising). Oferta New Age Media International obejmuje ponad 1000 ekranów w 103 multipleksach zlokalizowanych w 64 miastach regionu CEE.

A to już wiesz?  Projekt 77 dla Fundacji "DZIKO"

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowa usługa Cinema City Free WiFi BIZNES, Media i PR - New Age Media uruchamia nową usługę dającą marketerom możliwość rozszerzenia komunikacji w kinach
Hashtagi: #BIZNES #Media i PR

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy