BIZNES Media i PR

Anita Sędziak dołączyła do zespołu DoubleTree by Hilton Warsaw

Struktura pracownicza DoubleTree by Hilton Warsaw, należącego do Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o., została rozbudowana o nowe stanowisko, z ang. Room Division Director, które z dniem 1 września br. objęła Anita

Data publikacji: 2015-09-14
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Anita Sędziak dołączyła do zespołu DoubleTree by Hilton Warsaw
Kategoria: BIZNES, Media i PR

Struktura pracownicza DoubleTree by Hilton Warsaw, należącego do Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o., została rozbudowana o nowe stanowisko, z ang. Room Division Director, które z dniem 1 września br. objęła Anita Sędziak.

Anita Sędziak dołączyła do zespołu DoubleTree by Hilton Warsaw BIZNES, Media i PR - Struktura pracownicza DoubleTree by Hilton Warsaw, należącego do Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o., została rozbudowana o nowe stanowisko, z ang. Room Division Director, które z dniem 1 września br. objęła Anita Sędziak.

Struktura pracownicza DoubleTree by Hilton Warsaw, należącego do Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o., została rozbudowana o nowe stanowisko, z ang. Room Division Director, które z dniem 1 września br. objęła Anita Sędziak. Nowa dyrektor będzie odpowiedzialna za sprawne zarządzanie podległymi departamentami, do których należą Front Office oraz Housekeeping.

 

Anita Sędziak od ponad 15 lat jest związana z hotelarstwem. Doświadczenie zawodowe w obszarach recepcji, rezerwacji i obsługi klienta zdobywała w Warsaw Marriott Hotel, a następnie w Courtyard by Marriott Warsaw Airport, gdzie pełniła funkcję Dyrektora Pionu Obsługi Klienta, a także odpowiadała za audyty: Brand Stardards Audit i Quality Assurance oraz działania w obszarze programu lojalnościowego Marriott Rewards i szeroko rozumiane relacje z gośćmi.

 

W liczącym 359 pokoi i apartamentów, DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw, Anita Sędziak będzie czuwać nad pracą dwóch działów: Służby Pięter (Housekeeping) oraz Recepcji (Front Office).

 

„W hotelarstwie cenię sobie przede wszystkim możliwość twórczej współpracy z innymi i szukania nowych rozwiązań na rzecz stałego podnoszenia jakości serwisu  – komentuje nowa Dyrektor i dodaje: Z przyjemnością wykorzystam dotychczasową wiedzę i doświadczenie w DoubleTree Warsaw, zgodnie z hiltonowską maksymą CARE – Create a Rewarding Experience.”

 

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw to jeden z największych obiektów konferencyjno-hotelowych w Europie Środkowo-Wschodniej, który dysponuje jedną z największych powierzchni eventowych w stolicy (5000 m²), pokojami i apartamentami mogącymi pomieścić aż 700 gości, relaksującym SPA, strefami wellness i fitness oraz bogatym zapleczem gastronomicznym m.in. restauracją Garden. Obiekt obsługuje rocznie kilkaset konferencji, bankietów i imprez dla czołowych polskich i zagranicznych marek, a także licznych gości indywidualnych. Hotel położony jest w spokojnej i zielonej dzielnicy Warszawy przy ul. Skalnicowej 21, zaledwie 15 minut do ścisłego centrum miasta.

 

Więcej informacji oraz rezerwacje pod numerem: +48 22 2780 000 lub na stronie www.DoubleTreeWarsaw.pl. Dodatkowe informacje dla mediów: news.doubletree.com.  

 

O DoubleTree By Hilton

DoubleTree by Hilton to sieć ponad 370 hoteli zlokalizowanych w dużych miastach oraz regionach turystycznych w 32 krajach. Marka oferuje noclegi w nowoczesnych, luksusowych warunkach,  zaprojektowanych specjalnie z myślą o zapewnieniu wygody osobom podróżującym w celach biznesowych i turystycznych. Każdy gość DoubleTree by Hilton, ma zapewniony udany pobyt, na który składa się wiele usług i udogodnień, począwszy od legendarnych, stanowiących znak rozpoznawczy marki ciepłych ciasteczek z wiórkami czekoladowymi podawanych na powitanie w recepcji, a skończywszy na korzyściach związanych z udziałem w programie lojalnościowym Hilton HHonors.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat hoteli DoubleTree by Hilton zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: www.doubletree.com. Użytkownicy mediów społecznościowych mogą się z nami kontaktować poprzez platformy: www.facebook.com/doubletree, www.twitter.com/doubletree i www.youtube.com/doubletreehotels.. Dziennikarzy i blogerów zapraszamy do odwiedzenia strony: http://news.doubletree.com/CookieCare.

 

O Hilton Worldwide

Hilton Worldwide jest jedną z najbardziej znanych na świecie sieci hotelowych, obejmującą luksusowe i średniej klasy hotele oraz apartamenty tzw. przedłużonego pobytu (extended-stay). Od 96 lat Hilton Worldwide oferuje podróżującym najlepsze warunki zakwaterowania i obsługę. Sieć firmy składa się z ponad 4300 hoteli oferujących ponad 715 tys. pokoi, zlokalizowanych w 94 krajach. W jej skład wchodzą takie znane marki jak: Hilton Hotels & Resorts, Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Curio – A Collection by Hilton, Canopy by Hilton, DoubleTree by Hilton, Embassy Suites Hotels, Hilton Garden Inn, Hampton Hotels, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites by Hilton oraz Hilton Grand Vacations. Firma prowadzi także światowej klasy program lojalnościowy Hilton HHonors®. Informacje na temat marki znajdą Państwo na stronie news.hiltonworldwide.com lub pod adresami www.facebook.com/hiltonworldwide, www.twitter.com/hiltonworldwide, www.youtube.com/hiltonworldwide, www.flickr.com/hiltonworldwide oraz www.linkedin.com/company/hilton-worldwide.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Anita Sędziak dołączyła do zespołu DoubleTree by Hilton Warsaw BIZNES, Media i PR - Struktura pracownicza DoubleTree by Hilton Warsaw, należącego do Polaris Hospitality Enterprises Sp. z o.o., została rozbudowana o nowe stanowisko, z ang. Room Division Director, które z dniem 1 września br. objęła Anita Sędziak.
Hashtagi: #BIZNES #Media i PR

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy