BIZNES Media i PR

XV Mistrzostwa Wrocławia i X Akademickie Mistrzostwa Polski w Scrabble

Data publikacji: 2019-09-04
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: XV Mistrzostwa Wrocławia i X Akademickie Mistrzostwa Polski w Scrabble
Kategoria: BIZNES, Media i PR

W dniach 21-22 września w stolicy Dolnego Śląska – we Wrocławiu, odbędą się XV Mistrzostwa Wrocławia i X Akademickie Mistrzostwa Polski w Scrabble.

XV Mistrzostwa Wrocławia i X Akademickie Mistrzostwa Polski w Scrabble BIZNES, Media i PR - W dniach 21-22 września w stolicy Dolnego Śląska – we Wrocławiu, odbędą się XV Mistrzostwa Wrocławia i X Akademickie Mistrzostwa Polski w Scrabble.

W dniach 21-22 września w stolicy Dolnego Śląska – we Wrocławiu, odbędą się XV Mistrzostwa Wrocławia i X Akademickie Mistrzostwa Polski w Scrabble. Najpopularniejsza gra słowna jak co roku przyciągnie zarówno zawodowców, jak i amatorów, którzy stając ze sobą w szranki, odkryją zasób piękna języka polskiego.

Wymyślona przez Alfreda Buttsa w 1931 roku gra na układanie słów, z każdym rokiem cieszy się coraz większą popularnością, wśród osób w każdym wieku. Scrabble to możliwość starcia pomysłowości, inteligencji, sprytu i szybkości kojarzeń. Gra coraz śmielej wchodzi do towarzystwa, zaszczepiając bakcyla i każdemu dając równą szansę zostania mistrzem słowa.

Agencja Marketingowa z Wrocławia – jako fani i jednocześnie twórcy wszystkiego, co kreatywne i niebanalne, również tam będą. LTB oficjalnie dołącza do grona głównych sponsorów wydarzenia, obok: aquapark Wrocław, WKS Śląski, Ekologis, HIRAM, PRO Wyznaczamy poziomy, Wroclawski Dom Literatury, Książkowe Klimaty, Lion Stage. Patronat honorowy nad imprezą objęli: Prezydent Miasta Wrocław i Rektor Uniwersytetu Wrocławskiego. Codzienność zespołu LTB to praca ze słowem i jego wartością. Dlatego podążając za tą ideą, z przyjemnością przystąpili do wsparcia wydarzenia i jego promocji. Scrabble to klasyka determinacji i pomysłowości w najlepszym wydaniu. A LTB takie wydania – ceni najbardziej!

Niech wygra najlepszy!

 

Stań do walki i zostań mistrzem słowa. Już dzisiaj wejdź na stronę wydarzenia i wyślij zgłoszenie!

➡️ http://scrabblewroclaw.pl/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
XV Mistrzostwa Wrocławia i X Akademickie Mistrzostwa Polski w Scrabble BIZNES, Media i PR - W dniach 21-22 września w stolicy Dolnego Śląska – we Wrocławiu, odbędą się XV Mistrzostwa Wrocławia i X Akademickie Mistrzostwa Polski w Scrabble.
Hashtagi: #BIZNES #Media i PR

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Media i PR