BIZNES Media i PR

Targi WIHE 2014 – medycyna i farmacja spotykają się w stolicy

Data publikacji: 2014-05-09
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Targi WIHE 2014 – medycyna i farmacja spotykają się w stolicy
Kategoria: BIZNES, Media i PR

W październiku Warszawa już po raz drugi będzie gościła profesjonalistów z branży medycznej i farmaceutycznej. W dniach 08-10.10.2014 w hali EXPO XXI odbędą się dwie organizowane przez firmę Lentewenc imprezy pod marką WIHE – Hospital oraz Pharmacy.

Targi WIHE 2014 – medycyna i farmacja spotykają się w stolicy BIZNES, Media i PR - W październiku Warszawa już po raz drugi będzie gościła profesjonalistów z branży medycznej i farmaceutycznej. W dniach 08-10.10.2014 w hali EXPO XXI odbędą się dwie organizowane przez firmę Lentewenc imprezy pod marką WIHE – Hospital oraz Pharmacy.

Współczesna formuła targów daje nie tyko możliwość poznania rynku czy pokazania się w środowisku branżowym – ich dużą wartością dodaną są wydarzenia specjalne odbywające się podczas trwania imprezy. Program towarzyszący WIHE jest ciągle w trakcie tworzenia, jednak już teraz jest znanych kilka szczegółów dotyczących ich medycznej części.

Prowadzenie działalności medycznej – trudności i wyzwania

Kierowanie i zarządzanie placówką medyczną w dzisiejszych czasach wymaga od menedżerów poszukiwania rozwiązań, które przyniosą wymierne korzyści i oszczędności. O tym, jak sprostać współczesnym wyzwaniom w prowadzeniu działalności medycznej opowiedzą eksperci i zarządcy placówek leczniczych podczas III edycji Forum „Optymalizacja kosztów działalności leczniczej”, organizowanego przez miesięczniki Healthcare Management Magazine oraz Zarządzanie Placówką Medyczną. Poruszany temat będzie potraktowany wieloaspektowo, począwszy od kosztów związanych z obszarem IT, poprzez outsourcing usług aż po koszty podatkowe i biznesowe. Udział w Forum jest bezpłatny, wymaga jedynie wcześniejszej rejestracji.

Zdrowe podejście do inwestycji

Pozostając w duchu efektywnego zarządzania budżetem placówek medycznych, Polskie Centrum Edukacji podczas drugiego dnia targów zorganizuje konferencję „Racjonalizacja wydatków na inwestycje w podmiotach leczniczych”. Wydarzenie będzie miało charakter ogólnopolskiego spotkania prezesów i menedżerów placówek medycznych.

W stronę nowego

Innowacje są nieodłącznym elementem medycyny i działalności leczniczej.
Temat nowoczesnych technik w anestezjologii i intensywnej terapii poruszony będzie podczas konferencji podzielonej na trzy główne bloki tematyczne:

urazy centralnego układu nerwowego,
europejskie wytyczne postępowania w krwotokach,
wentylacja płuc.

Organizatorem konferencji jest I Klinika Anestezjologii i Intensywnej Terapii WUM.

 

Co jeszcze?

Od kilku lat Polskie Towarzystwo Elektroradiologii organizuje Ogólnopolskie Warsztaty z okazji Światowego Dnia Radiologii. Tegoroczna, IV edycja, odbędzie się podczas październikowych targów WIHE. Już wkrótce więcej informacji na ten temat.

Druga – farmaceutyczna część programu towarzyszącego jest obecnie w trakcie przygotowywania. Jego szczegóły będą znane już niebawem.

 

 Firma Lentewenc Sp. z o.o. jest częścią ITE Group – jednego z wiodących w Europie  organizatorów targów i konferencji B2B. Działalność firmy skupia się na kluczowych dla polskiej gospodarki sektorach takich jak: budownictwo, transport i logistyka, opieka zdrowotna oraz przemysł spożywczy. Lentewenc Sp. z o.o. tworzy na polskim rynku nową jakość a także przynosi innowacyjne rozwiązania.

 Firma ITE Group plc. została utworzona w 1991 r. i jest przodującym organizatorem międzynarodowych targów branżowych i konferencji. Firma posiada 30 biur w 21 krajach na świecie. ITE organizuje ponad 230 imprez targowych rocznie, z których wiele jest znaczącymi wydarzeniami w branży.

 

Kontakt z prasą w Polsce:

KLAXON Communications                                                            Tel. +48 22 370 29 05

Marta Artman                                                                           [email protected]

ul. Górczewska 216/ lok. 403                                                                                           

01-460 Warszawa, Poland

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Targi WIHE 2014 – medycyna i farmacja spotykają się w stolicy BIZNES, Media i PR - W październiku Warszawa już po raz drugi będzie gościła profesjonalistów z branży medycznej i farmaceutycznej. W dniach 08-10.10.2014 w hali EXPO XXI odbędą się dwie organizowane przez firmę Lentewenc imprezy pod marką WIHE – Hospital oraz Pharmacy.
Hashtagi: #BIZNES #Media i PR

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Media i PR