BIZNES Media i PR

Słodki Muffin z Good One PR

W lipcu 2017 r. warszawska pracownia cukiernicza Słodki Muffin podjęła współpracę z Good One

Data publikacji: 2017-07-18
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Słodki Muffin z Good One PR
Kategoria: BIZNES, Media i PR

W lipcu 2017 r. warszawska pracownia cukiernicza Słodki Muffin podjęła współpracę z Good One PR.

Słodki Muffin z Good One PR BIZNES, Media i PR - W lipcu 2017 r. warszawska pracownia cukiernicza Słodki Muffin podjęła współpracę z Good One PR.

W lipcu 2017 r. warszawska pracownia cukiernicza Słodki Muffin podjęła współpracę z Good One PR. Do zadań agencji będzie należało prowadzenie działań z zakresu PR-u produktowego i korporacyjnego oraz doradztwo reklamowe.

Słodki Muffin jest małą, rzemieślniczą pracownią cukierniczą, specjalizującą się w tworzeniu wysokiej jakości tortów, muffinów oraz candy barów na różne okazje. Jej wyróżnikiem jest najlepsza jakość produktów, świeżość składników oraz wysoki standard obsługi Klienta. Wszystkie produkty przygotowywane są ręcznie, co przekłada się na ich niepowtarzalność. Firma działa w obrębie Warszawy i najbliższych okolic.

Z ramienia agencji Good One PR działania koordynuje Krzysztof Rojek. Za wizerunek firmy w social mediach odpowiada agencja Social Lama, która również należy do grupy marketingowej Good One. Klient sam zgłosił się do agencji. Umowę podpisano na czas nieokreślony.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Słodki Muffin z Good One PR BIZNES, Media i PR - W lipcu 2017 r. warszawska pracownia cukiernicza Słodki Muffin podjęła współpracę z Good One PR.
Hashtagi: #BIZNES #Media i PR

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy