BIZNES Media i PR

Oceaniczna struktura Neptunusa podczas Balu Fundacji TVN

Bal Fundacji TVN to coroczna gala charytatywna, podczas której przeprowadzana jest licytacja wartościowych przedmiotów. Cały dochód przeznaczony jest na leczenie i rehabilitacje podopiecznych Fundacji

Data publikacji: 2017-10-19
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Oceaniczna struktura Neptunusa podczas Balu Fundacji TVN
Kategoria: BIZNES, Media i PR

Bal Fundacji TVN to coroczna gala charytatywna, podczas której przeprowadzana jest licytacja wartościowych przedmiotów. Cały dochód przeznaczony jest na leczenie i rehabilitacje podopiecznych Fundacji TVN.

Oceaniczna struktura Neptunusa podczas Balu Fundacji TVN BIZNES, Media i PR - Bal Fundacji TVN to coroczna gala charytatywna, podczas której przeprowadzana jest licytacja wartościowych przedmiotów. Cały dochód przeznaczony jest na leczenie i rehabilitacje podopiecznych Fundacji TVN.

Bal Fundacji TVN to coroczna gala charytatywna, podczas której przeprowadzana jest licytacja wartościowych przedmiotów. Cały dochód przeznaczony jest na leczenie i rehabilitacje podopiecznych Fundacji TVN.  W tym roku kwota jaka została zebrana zarówno z cegiełek jak i licytacji to 1 400 000 zł. Inspiracją do przygotowania scenografii oraz motywem przewodnim tegorocznego Balu był "New York, New York". W tym roku gala odbyła się pod nietypowymi konstrukcjami przypominającymi fale oceaniczne, które dostarczyła firma Neptunus, specjalizująca się w budowlach tymczasowych.

Gala co roku przyciąga mnóstwo znanych osób, dziennikarzy, artystów, sportowców oraz przedstawicieli świata biznesu. Celem tegorocznego wydarzenia było zebranie pieniędzy na renowację Kliniki Rehabilitacji Matki Polki w Łodzi. Ostatecznie udało się zebrać 1 400 000 złotych.

Motywem przewodnim balu było hasło „New York, New York”. Dwudziestu konstruktorów firmy Neptunus, wybudowało w przeciągu dwóch dni wymagającą zarówno czasu, jak i precyzji konstrukcję o nazwie Ocean. Kształt dachu struktury przypomina fale morskie. Jest to jedna z bardziej spektakularnych konstrukcji, co dało się zauważyć już w trakcie budowy – osoby mijające budynek zatrzymywały się, aby dokładniej mu się przyjrzeć. Oprócz konstrukcji Ocean, do eventu wykorzystano pięć hal Apollo. Suma zajętej powierzchni w ogrodach Arkad Kubickiego, przy Zamku Królewskim, wyniosła ponad 1900 m2. Ocean oraz inne konstrukcje Neptunusa są często wykorzystywane podczas dużych wydarzeń europejskich takich jak rozdanie nagród MTV, Igrzyska Olimpijskie czy Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej.

„Motywy przewodnie naszego wydarzenia zmieniają się każdego roku, dlatego zależy nam na unikalnym wystroju. Niespotykane architektonicznie struktury firmy Neptunus przyciągały wzrok wielu naszych gości i świetnie wpisywały się w charakter wydarzenia.” – mówi Konrad Jałowiec, Event Manager.

A to już wiesz?  Do kanapek! Kampania sezonowa Musztard i Ketchupów Kieleckich

„Kompleksowe planowanie, precyzja i profesjonalizm w działaniu, a przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że nasz stosunkowo młody dział sprzedaży we Wrocławiu prężnie się rozwija. Dzięki temu możemy współpracować przy realizacji tak ciekawych i prestiżowych eventach jak Bal Charytatywny Fundacji TVN „Nie jesteś Sam”.” – mówi Marek Korytkowski manager polskiego oddziału firmy Neptunus.

 

O firmie Neptunus

Założona 80 lat temu firma Neptunus, pozostaje firmą rodzinną, znaną z kreatywności i innowacyjności swoich tymczasowych konstrukcji. Firma z siedzibą główną w Holandii i oddziałami w Wielkiej Brytanii, Belgii, Niemczech, Francji, Polsce oraz w Austrii odnosi liczne sukcesy w projektowaniu, produkcji oraz dostarczaniu wszystkich typów budynków tymczasowych.

Dzięki podłogowym systemom kasetowym, konstrukcje Neptunusa są elastyczne i przestronne zapewniając idealne rozwiązania dla wynajmu krótko- lub długoterminowego. Więcej informacji na stronie: www.neptunus.eu.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Oceaniczna struktura Neptunusa podczas Balu Fundacji TVN BIZNES, Media i PR - Bal Fundacji TVN to coroczna gala charytatywna, podczas której przeprowadzana jest licytacja wartościowych przedmiotów. Cały dochód przeznaczony jest na leczenie i rehabilitacje podopiecznych Fundacji TVN.
Hashtagi: #BIZNES #Media i PR

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy