BIZNES Media i PR

Nowe narzędzie od Beemail

Beemail - pierwsza na rynku platforma mailingowa dla e-commerce udostępniła nowe narzędzie - kreator do tworzenia

Data publikacji: 2017-01-26
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowe narzędzie od Beemail
Kategoria: BIZNES, Media i PR

Beemail – pierwsza na rynku platforma mailingowa dla e-commerce udostępniła nowe narzędzie – kreator do tworzenia newsletterów.

Nowe narzędzie od Beemail BIZNES, Media i PR - Beemail - pierwsza na rynku platforma mailingowa dla e-commerce udostępniła nowe narzędzie - kreator do tworzenia newsletterów.

Nowe udogodnienie jest dostępnie na platformie od połowy stycznia bieżącego roku. Opcja kreatora wiadomości zawiera gotowe szablony. Użytkownicy platformy mają do wyboru kilka gotowych kreacji mailingowych, na bazie których mogą tworzyć wysyłki.

„Nowe narzędzie na platformie to doskonała okazja dla marek, które dopiero zaczynają przygodę z newsletterami. Dzięki zrozumiałemu i intuicyjnemu kreatorowi, wysyłanie mailingów jest prostsze niż kiedykolwiek” – tłumaczy Tomasz Rowiński, Członek Zarządu Beemail.

Dodanie nowego narzędzia do Beemail jest częścią długofalowej strategii rozwoju, która kładzie szczególny nacisk na rozbudowanie funkcjonalności platformy. Beemail biznesowo wspierane jest przez fundusz inwestycyjny KnowledgeHub oraz współtwórcę SARE i inwestora w spółki technologiczne w obszarze komunikacji marketingowej – Krzysztofa Dębowskiego.

Beemail to pierwsza na rynku platforma mailingowa stworzona z myślą o e-commerce. Platforma oferuje szereg najnowocześniejszych funkcjonalności, które automatyzują proces wysyłki newslettera. Beemail kładzie szczególny nacisk na efektywność kampanii mailingowych. Charakteryzuje się także najwyższą możliwą dostarczalnością poczty do skrzynek odbiorczych oraz oferuje szereg narzędzi służących optymalizacji wysyłanych wiadomości. W gronie klientów Beemail znajdują się, m.in. KRD, empik.com, bankier.pl, ING czy gadu-gadu. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowe narzędzie od Beemail BIZNES, Media i PR - Beemail - pierwsza na rynku platforma mailingowa dla e-commerce udostępniła nowe narzędzie - kreator do tworzenia newsletterów.
Hashtagi: #BIZNES #Media i PR

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy