BIZNES Media i PR

Madogz rozpoczyna współpracę z Gaspolem

Agencja Madogz wygrała przetarg na obsługę firmy Gaspol w kanale

Data publikacji: 2019-09-30
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Madogz rozpoczyna współpracę z Gaspolem
Kategoria: BIZNES, Media i PR

Agencja Madogz wygrała przetarg na obsługę firmy Gaspol w kanale digital.

Madogz rozpoczyna współpracę z Gaspolem BIZNES, Media i PR - Agencja Madogz wygrała przetarg na obsługę firmy Gaspol w kanale digital.

Agencja Madogz wygrała przetarg na obsługę firmy Gaspol w kanale digital. Przedmiotem konkursu ofert było opracowanie koncepcji strategii komunikacji firmy w social media z uwzględnieniem działań niestandardowych.

W ramach współpracy agencja Madogz będzie odpowiadała za kompleksową obsługę Gaspolu w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn), kreację i  produkcję materiałów reklamowych oraz działania z zakresu content marketingu.

Celem komunikacji jest zwiększenie świadomości klientów indywidualnych i biznesowych na temat szerokiego wachlarza możliwości wykorzystania gazu płynnego jako efektywnego i przyjaznego środowisku źródła energii.

Agencja będzie również wspierać Gaspol w optymalizacji procesów sprzedaży produktów firmy w kanale online.

Agencja Madogz specjalizuje się w działaniach z obszaru digital i public relations, jednak dzięki szerokim kompetencjom i bazie sprawdzonych współpracowników może również realizować kompleksowe projekty 360 stopni. Do tej pory agencja prowadziła działania m.in. dla platformy Going. należącej do Grupy Empik, wirtualnego operatora komórkowego Mobile Vikings oraz firmy Verificators świadczącej usługi doradcze w zakresie ochrony prowadzonej działalności gospodarczej.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Madogz rozpoczyna współpracę z Gaspolem BIZNES, Media i PR - Agencja Madogz wygrała przetarg na obsługę firmy Gaspol w kanale digital.
Hashtagi: #BIZNES #Media i PR

A to już wiesz?  Współpraca e-point SA z Google przy rozwoju polskiego e-commerce

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy