BIZNES Media i PR

Gwarancje24.pl nowym klientem CDSR Communication.

Data publikacji: 2019-06-07
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Gwarancje24.pl nowym klientem CDSR Communication.
Kategoria: BIZNES, Media i PR

Gwarancje24.pl nowym klientem CDSR Communication. BIZNES, Media i PR -

29 maja 2019 roku CDSR Communication nawiązało współpracę z serwisem Gwarancje24.pl. Portal pozwala bezgotówkowo zakupić gwarancje wadialne właścicielom małych i średnich firm. Agencja będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę w zakresie Public Relations oraz Digital Marketingu.

 Gwarancje24.pl jako pierwsze na rynku oferują kompleksowe rozwiązania z zakresu gwarancji wadialnych online. Jest to również pierwsza witryna pozwalająca bezgotówkowo skorzystać z tego typu produktów.

Ponadto strona umożliwia małym i średnim przedsiębiorcom skrócenie czasu niezbędnego, by spełnić procedury potrzebne do pozyskania gwarancji i uczestniczenia w przetargach na zasadzie zamówień publicznych – bez wpłacania wadium. Dzięki serwisowi klient może pozyskać usługę w niespełna godzinę. Partnerem strategicznym usługi jest Towarzystwo Ubezpieczeniowe UNIQA S.A.

CDSR Communication powstało w 2018 roku. Specjalizuje się w obsłudze firm z sektora finansowego, marketingowego oraz technologicznego. Agencja w swoim portfolio może pochwalić się realizacją działań między innymi dla takich marek jak: RTB House, Nest Bank czy HOME IT. 

W ramach zawartej umowy CDSR Communication powierzono pełną obsługę w zakresie Public Relation oraz Digital Marketingu. Zespołem, który jest dedykowany klientowi kieruje Piotr Plak – dotychczas był odpowiedzialny za obsługę m.in. takich brandów jak: Saxo Bank, AIG, czy Wonga.com.

Współpracę nawiązano w maju 2019 roku w drodze rekomendacji.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Gwarancje24.pl nowym klientem CDSR Communication. BIZNES, Media i PR -
Hashtagi: #BIZNES #Media i PR

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Media i PR