BIZNES Media i PR

Do jakiego typu użytkowników łazienki należysz?

Krótka analiza preferencji oraz sposobu korzystania z łazienki pozwoliła podzielić użytkowników na 3 grupy: łazienkowych koneserów, zwolenników krótkich kąpieli pod prysznicem oraz członków rodzin, gdzie z jednej łazienki korzystają zarówno maluchy, jak i starsze

Data publikacji: 2014-05-16
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Do jakiego typu użytkowników łazienki należysz?
Kategoria: BIZNES, Media i PR

Krótka analiza preferencji oraz sposobu korzystania z łazienki pozwoliła podzielić użytkowników na 3 grupy: łazienkowych koneserów, zwolenników krótkich kąpieli pod prysznicem oraz członków rodzin, gdzie z jednej łazienki korzystają zarówno maluchy, jak i starsze osoby

Do jakiego typu użytkowników łazienki należysz? BIZNES, Media i PR - Krótka analiza preferencji oraz sposobu korzystania z łazienki pozwoliła podzielić użytkowników na 3 grupy: łazienkowych koneserów, zwolenników krótkich kąpieli pod prysznicem oraz członków rodzin, gdzie z jednej łazienki korzystają zarówno maluchy, jak i starsze osoby

Wiele spraw w naszym życiu zależy od dokonywanych przez nas wyborów. Wszyscy podejmujemy decyzje dotyczące stroju, stylu życia, spraw osobistych i zawodowych, wyboru miejsca zamieszkania oraz sposobu jego wyposażenia. Współczesna architektura wnętrz daje wiele możliwości aranżacji przestrzeni i umożliwia harmonijne połączenie komfortu oraz funkcjonalności z elementami wyposażenia dostosowanymi do  indywidualnych potrzeb i preferencji klienta. Tworząc projekty łazienek architekci biorą pod uwagę sytuację rodzinną inwestora, jego wiek, stan zdrowia, rodzaj aktywności zawodowej a także jego gust i upodobania estetyczne. Czym charakteryzują się poszczególne grupy użytkowników i jaki rodzaj aranżacji strefy prysznicowej preferują konkretne osoby dowiecie się Państwo z przygotowanej przez nas analizy.

 

Łazienkowy koneser: w poszukiwaniu relaksu i odprężenia

Wielu z nas chcąc zregenerować umysł i ciało po ciężkim dniu chętnie spędza pod prysznicem dłuższą chwilę rozkoszując się dobroczynnym działaniem strumienia gorącej wody. Dla zwolenników odprężających kąpieli łazienka stanowi miejsce relaksu i wypoczynku. Stylowa aranżacja wnętrza jest dla nich równie ważna jak komfort, nowoczesny design, szlachetne materiały oraz kolorystyczna spójność. Unikalną, intymną atmosferę w łazienkowym wnętrzu pomagają stworzyć dostępne w 12 naturalnych matowych barwach kolekcji Coordinated Colours emaliowane powierzchnie prysznicowe firmy Kaldewei. Zabudowane w płaszczyźnie podłogi superpłaskie brodziki takie jak np. model Conoflat, można harmonijnie łączyć z powierzchniami wykonanymi z naturalnych materiałów takich jak drewno czy kamień. Klienci mają do wyboru kilka matowych odcieni beżu, brązu oraz szarości np. delikatny kremowy Seashell, szary Oyster  lub głęboki czarny Lava.

 

Aktywny i zabiegany obywatel świata: kąpiel w ekspresowym tempie

Krótka kąpiel przed wyjściem do pracy albo zaraz po intensywnym treningu: osoby aktywne często biorą prysznic nawet kilka razy dziennie. Nadmiar zajęć powoduje, że brakuje im czasu na dłuższą kąpiel. Ten typ użytkowników koncentruje się przede wszystkim na funkcjonalnych aspektach przestrzeni łazienkowej. Takie osoby preferują trwałe i łatwe w pielęgnacji elementy wyposażenia. Doskonałym rozwiązaniem dla aktywnych miłośników kąpieli jest  emaliowana powierzchnia prysznicowa Xetis wykonana z wysokiej jakości stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm. Przeniesienie technicznych elementów odpływu z obszaru brodzika na ścianę powoduje, że strefa prysznica wygląda nowocześnie i elegancko, a do tego łatwo  utrzymać ją w czystości. Dla wyjątkowo zabieganych klientów Kaldewei ma w ofercie brodziki oraz emaliowane powierzchnie prysznicowe z powłoką uszlachetnioną, która zapobiega osadzaniu się kamienia oraz brudu. Gładka, pozbawiona porów powierzchnia emalii wysycha w kilka minut,  jest trwała i odporna na uszkodzenia. Dzięki temu produkty Kaldewei wciąż wyglądają tak efektownie jak w dniu zakupu. Dodatkowym argumentem przemawiającym za wyborem marki Kaldewei jest 30 lat gwarancji na wszystkie wanny, brodziki oraz powierzchnie prysznicowe ze stali emaliowanej. 

 

Łazienka zarówno dla malucha, jak i osoby starszej: swoboda i bezpieczeństwo pod prysznicem w każdym wieku

W wielu gospodarstwach domowych z jednej łazienki korzysta kilku użytkowników w różnym wieku. Idealnym rozwiązaniem dla takiej rodziny są emaliowane powierzchnie prysznicowe. Kaldewei w swojej ofercie posiada bogatą paletę rozmiarów, także w największych formatach XXL. Dlatego nawet wielkość 150 x 150 cm przy brodziku Superplan Plus nie jest problemem. Wspólna kąpiel z dziećmi na takiej przestrzeni to sama przyjemność. Dla zwiększenia bezpieczeństwa najmłodszych użytkowników prysznica oraz seniorów Kaldewei oferuje emaliowane powierzchnie prysznicowe z wykończeniem przeciwpoślizgowym nowej generacji Kaldewei Secure Plus. Łatwe wejście i wyjście spod prysznica osobom starszym umożliwia bezprogowe zabudowanie powierzchni prysznicowej w płaszczyźnie podłogi.

 

Nieważne, do której z trzech grup użytkowników należysz: dzięki szerokiej gamie i wysokiej jakości emaliowanym powierzchniom prysznicowym firma Kaldewei zapewni ci maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo kąpieli. 

 

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien, brodzików i powierzchni prysznicowych ze stali emaliowanej. Jako pionier i ikona stylu KALDEWEI prezentuje innowacyjne podejście do rozwiązań technologicznych i wzorniczych. Produkty KALDEWEI zdobywają prestiżowe wyróżnienia na całym świecie i są jednymi z najczęściej nagradzanych w branży łazienkowej. W ofercie firmy można znaleźć niemal 300 rozwiązań dedykowanych zarówno klientom indywidualnym, jak i profesjonalistom. KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane z 3,5 mm stali emaliowanej.

 

 

"Źródło: Kaldewei GmbH & Co. KG Prosimy o egzemplarz druku."

 

 

 

 

Kontakt z prasą:

 

Franz Kaldewei GmbH & Co. KG                                              

Tel. +49 2382 785 209
Marcus Möllers                                                                         

Fax +49 2382 785 8209
Postfach 17 61                                                               

[email protected]

59206 Ahlen, Germany                                                                    

www.kaldewei.com

 

achtung! GmbH                                                                       

Tel. +49 40 450 210 888
Straßenbahnring 3                                                                      

[email protected]

20251 Hamburg, Germany                                                                  

www.achtung.de

 

Kontakt z prasą w Polsce:

 

KLAXON Communications                                                           

Tel. +48 22 370 29 05
Marta Artman                                                                          

[email protected]

ul. Górczewska 216/ lok. 403                                                                                           

01-460 Warszawa, Poland

 

 

Dalsze informacje i materiał ilustracyjny znajdziecie Państwo w biurze prasowym Kaldewei: www.kaldewei.com

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Do jakiego typu użytkowników łazienki należysz? BIZNES, Media i PR - Krótka analiza preferencji oraz sposobu korzystania z łazienki pozwoliła podzielić użytkowników na 3 grupy: łazienkowych koneserów, zwolenników krótkich kąpieli pod prysznicem oraz członków rodzin, gdzie z jednej łazienki korzystają zarówno maluchy, jak i starsze osoby
Hashtagi: #BIZNES #Media i PR

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy