BIZNES Nieruchomości

Rezydencja Winiary pozwala na zmiany w projekcie mieszkań

W inwestycji Rezydencja Winiary w Poznaniu nadal możliwe jest wprowadzenie zmian w projekcie mieszkań przez klienta, dzięki trwającym pracom nad podziemną halą garażową. Aktualnie w sprzedaży pozostało pięć dużych lokali

Data publikacji: 2021-03-02
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Rezydencja Winiary pozwala na zmiany w projekcie mieszkań
Kategoria: Nieruchomości, BIZNES,

Rezydencja Winiary pozwala na zmiany w projekcie mieszkań Nieruchomości, BIZNES - W inwestycji Rezydencja Winiary w Poznaniu nadal możliwe jest wprowadzenie zmian w projekcie mieszkań przez klienta, dzięki trwającym pracom nad podziemną halą garażową. Aktualnie w sprzedaży pozostało pięć dużych lokali 3-pokojowych. W inwestycji Rezydencja Winiary w Poznaniu nadal możliwe jest wprowadzenie zmian w projekcie mieszkań przez klienta, dzięki trwającym pracom nad podziemną halą garażową. Aktualnie w sprzedaży pozostało pięć dużych lokali 3-pokojowych.

W inwestycji Rezydencja Winiary w Poznaniu nadal możliwe jest wprowadzenie zmian w projekcie mieszkań przez klienta, dzięki trwającym pracom nad podziemną halą garażową. Aktualnie w sprzedaży pozostało pięć dużych lokali 3-pokojowych.

 

Rezydencja Winiary to inwestycja, która pozwala na zmiany w projekcie mieszkania z uwagi na wczesny etap zaawansowania budowy. Możliwe jest dostosowanie lokali na wszystkich dostępnych kondygnacjach, począwszy od parteru aż do czwartego piętra. Do elementów zmian lokatorskich, które można wdrożyć, należy m.in.: przestawienie ścianek działowych, instalacja sanitarna (prysznic lub wanna) oraz instalacja elektryczna. – Możliwość modyfikacji projektu mieszkań jest atutem w rękach klientów, dzięki któremu wnętrze będzie mieć spersonalizowany charakter oraz maksymalną funkcjonalność. Wszystko to dla satysfakcji przyszłych mieszkańców, co wpływa na ich komfort życia. Jednakże, jeśli ktoś oczekuje zmian w mieszkaniach parterowych, to powinien podjąć sprawnie decyzję. Aktualnie trwają prace związane z budową podziemnej hali garażowej, ale przebiegają one zgodnie z planem i za jakiś czas, podczas stawiania pierwszej kondygnacji, może być za późno na jakiekolwiek zmiany. – powiedział Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development.

 

Ostatnie duże mieszkania

W pięciokondygnacyjnym budynku Rezydencji Winiary zaprojektowano 31 mieszkań o różnej powierzchni i ilości pomieszczeń. Aż 26 lokali jest obecnie sprzedanych bądź zarezerwowanych, natomiast ostatnich pięć czeka jeszcze na swojego właściciela. Wolne lokale mieszkalne składają się z: salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz holu. Ich powierzchnia mieści się między 56 a 58,70 mkw. – Mieszkania 3-pokojowe cieszą się dużym zainteresowaniem, przez co jest ich z każdym tygodniem coraz mniej. Duże wnętrza oraz proponowane układy pozwalają na dogodne funkcjonowanie w obrębie własnej przestrzeni. Dodatkową zaletą ich przestronności jest współgranie ze zmianami możliwymi do wdrożenia w projekcie. Duży metraż oraz inwencja przyszłych mieszkańców łączy się w szerokie możliwości aranżacyjne. Wiem, że klienci mają dużą wyobraźnię, więc 3-pokojowe lokale mieszkalne po wprowadzonych udoskonaleniach zachwycą estetyką i funkcjonalnością – podsumował Marek Smogór. Inwestycja powstaje przy ulicy Wyłom w Poznaniu. Tuż obok, także na Winiarach, znajduje się ulica Piątkowska, gdzie deweloper Quadro realizuje swoje kolejne osiedle. W ramach projektu Piątkowska 103 jeszcze w tym roku powstaną 42 mieszkania, od kawalerek do 4-pokojowych. Osiedle będzie gotowe w drugiej połowie tego roku.

A to już wiesz?  ITBoom z dedykowanym narzędziem HR dla firm w dobie pandemii COVID-19

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Rezydencja Winiary pozwala na zmiany w projekcie mieszkań Nieruchomości, BIZNES - W inwestycji Rezydencja Winiary w Poznaniu nadal możliwe jest wprowadzenie zmian w projekcie mieszkań przez klienta, dzięki trwającym pracom nad podziemną halą garażową. Aktualnie w sprzedaży pozostało pięć dużych lokali 3-pokojowych.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy