BIZNES Przemysł spożywczy

Costa Coffee świętuje 50. urodziny

Costa Coffee obchodzi w tym roku swoje 50. urodziny. Z tej okazji pojawi się szereg niespodzianek dla gości - pyszne urodzinowe oferty i zestawy oraz specjalny, odświętny wygląd lokali. Costa Coffee przygotowała również aktualizację aplikacji

Data publikacji: 2021-03-11
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Costa Coffee świętuje 50. urodziny
Kategoria: Przemysł spożywczy, BIZNES,

Costa Coffee świętuje 50. urodziny Przemysł spożywczy, BIZNES - Costa Coffee obchodzi w tym roku swoje 50. urodziny. Z tej okazji pojawi się szereg niespodzianek dla gości - pyszne urodzinowe oferty i zestawy oraz specjalny, odświętny wygląd lokali. Costa Coffee przygotowała również aktualizację aplikacji CostaCoffeeClub. Costa Coffee obchodzi w tym roku swoje 50. urodziny. Z tej okazji pojawi się szereg niespodzianek dla gości – pyszne urodzinowe oferty i zestawy oraz specjalny, odświętny wygląd lokali. Costa Coffee przygotowała również aktualizację aplikacji CostaCoffeeClub.

Costa Coffee obchodzi w tym roku swoje 50. urodziny. Z tej okazji pojawi się szereg niespodzianek dla gości – pyszne urodzinowe oferty i zestawy oraz specjalny, odświętny wygląd lokali. Costa Coffee przygotowała również aktualizację aplikacji CostaCoffeeClub, która od 10 marca jest już dostępna dla użytkowników w urodzinowej odsłonie. Wraz z początkiem świętowania rusza także nowa, Wiosenna Kampania marki. Wśród pysznych produktów, o które poszerzy się menu kawiarni do odkrycia jest m.in. Latte Waniliowe na napoju owsianym, Mangoccino czy aromatyczna Herbata Wiosenna. Fani słodkości w ofercie znajdą też rozpływającą się w ustach Tartę Czekoladowo-orzechową i Ciasto Bananowe dostępne w promocyjnym urodzinowym zestawie z dowolną kawą klasyczną, a na lunch poleca się nowa Sałatka Wegańska z wege burgerem.

 

Słodki jubileusz

 

Costa Coffee niezmiennie od lat dostarcza gościom kawę najwyższej jakości, co więcej, marka w  tym roku świętuje swoje 50. urodziny! To będzie okres licznych niespodzianek dla wszystkich, w tym do odkrycia jest urodzinowy zestaw z Ciastem Bananowym i dowolną kawą klasyczną w promocyjnej cenie. Startuje także nowe, wiosenne menu Costa Coffee – w którym znajdziemy ulubione, standardowe smaki, ale także przepyszne nowości. Wśród napojów znajdziemy Latte Waniliowe na napoju owsianym, która pobudzi zmysły swoim zrównoważonym smakiem uzupełnionym delikatnym aromatem laski wanilii. Miłośników egzotycznych smaków na pewno zaskoczy Mangoccino – czyli kusząca fuzja słodkiego i dojrzałego mango ze świeżo parzoną kawą. Propozycja, obok której nie można przejść obojętnie. Wchodząc w sezon wiosenny, marka nie zapomniała też o fanach herbat. Owocowe trio w postaci malin, porzeczek i cytryny, tworzy orzeźwiający miks w nowej Herbacie Wiosennej. To będzie naprawdę przyjemny czas w Costa Coffee!

A to już wiesz?  Tailor Made PR dla beyli

 

W ofercie Costa Coffee zaskoczą nas również słodkie wypieki. Wśród ciast pojawi się tarta czekoladowo-orzechowa, propozycja scalająca smak najlepszych ziaren kakao z kruchymi orzechami. Marka przygotowała też nowości lunchowe, jak Sałatka Wegańska z wege burgerem. To mix kasz z warzywami i wegetariańskim burgerem, z dodatkiem świeżych listków mięty i charakternego sosu musztardowego.

 

Wszystkie produkty Costa Coffee można odkrywać odwiedzając najbliższą kawiarnię lub zamawiając je w dowolne miejsce poprzez aplikację UberEats. Marka zachęca do obserwowania ofert w aplikacji Costa  Coffee, by nie przegapić żadnego z prezentów przygotowanych dla gości z okazji obchodów 50. urodzin!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Costa Coffee świętuje 50. urodziny Przemysł spożywczy, BIZNES - Costa Coffee obchodzi w tym roku swoje 50. urodziny. Z tej okazji pojawi się szereg niespodzianek dla gości - pyszne urodzinowe oferty i zestawy oraz specjalny, odświętny wygląd lokali. Costa Coffee przygotowała również aktualizację aplikacji CostaCoffeeClub.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy