BIZNES Media i PR

Change Serviceplan przygotowała nową kampanię wizerunkową dla marki BMW

6 września ruszyła najnowsza, ogólnopolska kampania wizerunkowa najmocniejszego, seryjnego modelu w historii BMW – M760Li xDrive, autorstwa agencji Change

Data publikacji: 2017-09-13
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Change Serviceplan przygotowała nową kampanię wizerunkową dla marki BMW
Kategoria: BIZNES, Media i PR

6 września ruszyła najnowsza, ogólnopolska kampania wizerunkowa najmocniejszego, seryjnego modelu w historii BMW – M760Li xDrive, autorstwa agencji Change Serviceplan.

Change Serviceplan przygotowała nową kampanię wizerunkową dla marki BMW BIZNES, Media i PR - 6 września ruszyła najnowsza, ogólnopolska kampania wizerunkowa najmocniejszego, seryjnego modelu w historii BMW – M760Li xDrive, autorstwa agencji Change Serviceplan.

6 września  ruszyła najnowsza, ogólnopolska kampania wizerunkowa najmocniejszego, seryjnego modelu w historii BMW – M760Li xDrive, autorstwa agencji Change Serviceplan. Kreacja z głównym hasłem "Bądź sobą w najmocniejszym w historii BMW”, podkreśla jedyne w swoim rodzaju połączenie dynamiki i mocy z luksusem. Kampania jest pierwszą odsłoną nowej strategii marki BMW i będzie prowadzona w TV, kinie, prasie, online i social media.

„Pełen pasji, odkrywczy, twórczy, potężny, inspirujący” – taki jest model BMW M760Li xDrive. Równocześnie są to cechy, które charakteryzują jego kierowców. Koncept kreatywny kampanii zrealizowanej przez Change Serviceplan opiera się na przekonaniu, że Klienci BMW sami najlepiej wiedzą, kim są, czego chcą i co jest dla nich najważniejsze. Najlepiej jak będą sobą. BMW ich w tym wspiera. O tym jest najnowsza kampania.

To jedna z najważniejszych kampanii marki w 2017 roku. Wracamy w niej do silnego przekazu o dynamice i osiągach, które są jednymi z głównych filarów marki BMW i łączymy z jej luksusowym charakterem. BMW wspiera indywidualność swoich Klientów, oferując najwyższej jakości wyposażenie z kolekcji BMW Individual, która pozwala stworzyć własne BMW, odzwierciedlające charakter właściciela – mówi Kacper Studencki, Brand and Customer Connection Manager

 

Agencja kreatywna Change Serviceplan odpowiada za obsługę BMW w wyniku wygranego przetargu w 2016 roku, do którego została zaproszona w ramach strategicznego partnerstwa Group One z Serviceplan Group. Serviceplan Group odpowiada za markę na 12 rynkach w regionie CEE. Media do kampanii zaplanował dom mediowy Initiative.

 

  

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Change Serviceplan przygotowała nową kampanię wizerunkową dla marki BMW BIZNES, Media i PR - 6 września ruszyła najnowsza, ogólnopolska kampania wizerunkowa najmocniejszego, seryjnego modelu w historii BMW – M760Li xDrive, autorstwa agencji Change Serviceplan.
Hashtagi: #BIZNES #Media i PR

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy