BIZNES Media i PR

Adexon publikuje mapę rynku reklamy internetowej 2016

Sieć reklamy Adexon opublikowała mapę rynku reklamy internetowej – zestawienie reklamodawców i wydawców zajmujących się działalnością promocyjną w

Data publikacji: 2017-02-16
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Adexon publikuje mapę rynku reklamy internetowej 2016
Kategoria: BIZNES, Media i PR

Sieć reklamy Adexon opublikowała mapę rynku reklamy internetowej – zestawienie reklamodawców i wydawców zajmujących się działalnością promocyjną w internecie.

Adexon publikuje mapę rynku reklamy internetowej 2016 BIZNES, Media i PR - Sieć reklamy Adexon opublikowała mapę rynku reklamy internetowej – zestawienie reklamodawców i wydawców zajmujących się działalnością promocyjną w internecie.

Przygotowana przez Adexon mapa jest wydawana raz w roku, a pierwsza edycja zestawienia powstała w 2013. Spis podmiotów działających w internecie będzie na bieżąco aktualizowany. Mapa ma obrazować zmiany, jakie zachodzą na polskim rynku reklamowym oraz porządkować często skomplikowany i pełen wzajemnych zależności świat reklamy on-line.  

Grafika jest podzielona na dwie sekcje: wydawców i reklamodawców. W dziale wydawców znajduje się dwadzieścia największych podmiotów. Część reklamodawców została podzielona na mniejsze grupy: DMP, Agencje, Demand Slide Platforms, Sieci Reklamowe, Agency Trading Desks, Trading Desks, Adexchanges, SSP & YieldOptimiser oraz Narzędzia.

Środowisko reklamy internetowej zmienia się niezwykle szybko. Adexon zachęca do wspólnej rozbudowy mapy o kolejne podmioty. W tym celu wystarczy wysłać zgłoszenie na [email protected]

Mapa jest dostępna do pobrania pod linkiem http://adexon.pl/wp-content/uploads/2016/10/1302-mapa-adexon-2016-2017-A4-definicje.pdf.

Adexon działa na rynku od 2013 r. Jest siecią reklamy, wyspecjalizowaną w doradztwie, planowaniu i realizacji kampanii reklamowych i digitalowych w Internecie. Firma posiada szeroki wybór nowoczesnych produktów reklamowych. Dzięki nim jest w stanie dotrzeć do każdej grupy docelowej i zapewnić kampanie z najwyższym współczynnikiem konwersji z kanału on-line. W gronie klientów agencji znajdują się m.in. firmy z branży motoryzacyjnej, energetycznej, zdrowotnej.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Adexon publikuje mapę rynku reklamy internetowej 2016 BIZNES, Media i PR - Sieć reklamy Adexon opublikowała mapę rynku reklamy internetowej – zestawienie reklamodawców i wydawców zajmujących się działalnością promocyjną w internecie.
Hashtagi: #BIZNES #Media i PR

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy