BIZNES Media i PR

2b design promuje Polskę

2b design jest pomysłodawcą m.in. upominków dla gości VIP – przypinek oraz spinek do mankietów. Obecnie towarzyszą one Polsce na wystawach Expo w

Data publikacji: 2017-07-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: 2b design promuje Polskę
Kategoria: BIZNES, Media i PR

2b design jest pomysłodawcą m.in. upominków dla gości VIP – przypinek oraz spinek do mankietów. Obecnie towarzyszą one Polsce na wystawach Expo w Astanie.

2b design promuje Polskę BIZNES, Media i PR - 2b design jest pomysłodawcą m.in. upominków dla gości VIP – przypinek oraz spinek do mankietów. Obecnie towarzyszą one Polsce na wystawach Expo w Astanie.

Szanowni Państwo,    

Promocja Polski na arenie międzynarodowej wkracza na nową drogę. W stolicy Kazachstanu – Astanie, w od 10 czerwca do 10 września, trwają międzynarodowe targi Expo 2017. Motywem przewodnim wydarzenia jest „Energia przyszłości”. Za udział Polski w tym wydarzeniu odpowiedzialna jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Ministerstwo Rozwoju, z którymi od dłuższego czasu współpracujemy.

Agencja 2b design, w ramach współpracy z PARP oraz Ministerstwem Rozwoju, stworzyła identyfikacje wizualną Polski na Targi Nowoczesnych Technologii Hannover Messe 2017.
2b design jest pomysłodawcą m.in. upominków dla gości VIP – przypinek oraz spinek do mankietów. Obecnie towarzyszą też one Polsce na wystawach Expo w Astanie. Motywem przewodnim jest słynny k-dron, symbolizujący kreatywność i innowacyjność Polski.

Już podczas Hannover Messe 2017 nasze prace były bardzo dobrze odebrane. Podczas uroczystego otwarcia polskiego stanowiska zostały one wręczone kanclerz Niemiec Angeli Merkel oraz polskiej premier Beacie Szydło. 
2b design we współpracy z PARP, była odpowiedzialna za przygotowanie całościowej komunikacji reklamowej
i informacyjnej tego wydarzenia.
W czasie tworzenia identyfikacji, zaproponowaliśmy kreatywne, użyteczne oraz nawiązujące do symbolu kampanii, podarunki dla VIP-ów. Tak właśnie powstały – przypinki oraz spinki do mankietów
z motywem k-dronu.
 

 

2b design to agencja reklamowa, będąca wsparciem działów marketingu oraz PR w kreacji i designie.
Działamy szeroko – obejmując marki pełną opieką oraz wąsko – realizując pojedyncze projekty. Agencja to zespół profesjonalistów i pasjonatów w swojej profesji, który działa na polskim rynku od 2010 roku.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
2b design promuje Polskę BIZNES, Media i PR - 2b design jest pomysłodawcą m.in. upominków dla gości VIP – przypinek oraz spinek do mankietów. Obecnie towarzyszą one Polsce na wystawach Expo w Astanie.
Hashtagi: #BIZNES #Media i PR

A to już wiesz?  Adexon z kampanią dla Aquaphor

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy