BIZNES Media i PR

Tkaniny drukowane na zlecenie – wyprzedź konkurencję

Data publikacji: 2015-04-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Tkaniny drukowane na zlecenie – wyprzedź konkurencję
Kategoria: BIZNES, Media i PR

Każdy przedsiębiorca dąży do zyskania przewagi konkurencyjnej. Takim samym prawidłom podlega także rynek meblowy w Polsce. Indywidualny nadruk na tkaninach obiciowych to rewolucyjne podejście do projektowania, dzięki któremu producenci mebli mogą tworzyć unikatowe artykuły.

Tkaniny drukowane na zlecenie – wyprzedź konkurencję BIZNES, Media i PR - Każdy przedsiębiorca dąży do zyskania przewagi konkurencyjnej. Takim samym prawidłom podlega także rynek meblowy w Polsce. Indywidualny nadruk na tkaninach obiciowych to rewolucyjne podejście do projektowania, dzięki któremu producenci mebli mogą tworzyć unikatowe artykuły.

Jak to działa?

Jeździmy samochodami naszpikowanymi indywidulanie dobranymi gadżetami, personalizujemy smartfony, tablety i komputery. Coraz częściej korzystamy z usług firm, które na życzenie tworzą projekty butów, torebek i ubrań. W domach chętnie otaczamy się nietypowymi i unikatowymi przedmiotami. Lubimy projektować i nadawać przestrzeni indywidualny charakter. – Obecne trendy skłoniły nas do wprowadzenia do oferty możliwości nadruku tkanin – mówi Edyta Świątek, dyrektor handlowy marki LECH modern fabrics, czołowego dystrybutora tekstyliów i tkanin tapicerskich. – Wiele osób szuka tego „czegoś”, co wyróżni nasze wnętrze. Najczęściej są to meble. Dotychczas mogliśmy robić je na wymiar. Jeśli jednak chodzi o tkaniny, wybór – choć spory – ograniczał się do gotowych wzorów. Dziś, dzięki drukarce bazującej na technice transferu możemy przenieść dowolny deseń na niemalże każdy poliestrowy materiał – dodaje.

Indywidualnie dla domu, biura, hotelu i nie tylko

Transferowo nadrukowane materiały sprawdzają się zarówno do zastosowań mieszkaniowych,  jak i komercyjnych, Wprowadzając do oferty możliwość nadruku można stworzyć meble tapicerowane zupełnie inne niż konkurencja. Jeśli klient życzy sobie, by  na  krześle znalazł się obraz psa albo wizerunek własnej rodziny na kanapie – można dziś bez problemu spełnić jego marzenia. Ograniczeniem w tym przypadku jest  więc wyłącznie wyobraźnia zamawiającego i projektującego dany motyw. – Współpracujemy z wieloma producentami mebli, którzy trafili w niszę. Obsługują określony typ klientów, np. projektantów. Realizując niestandardowe zlecenia poszukują nowych rozwiązań także w zakresie tkanin. Dlatego też bardzo entuzjastycznie zareagowali na możliwość personalizacji wzorów. Sami stworzyliśmy i wprowadziliśmy do oferty kilkanaście wzorów, które spodobały się naszym kontrahentom  – zdradza Edyta Świątek.

Gdy liczy się czas i indywidualne podejście

Atutem indywidualnego nadruku, oferowanego przez  markę LECH modern fabrics jest możliwość wykonania zaledwie kilku metrów materiału, a zamówienia mogą być realizowane praktycznie w kilka dni od otrzymania ostatecznej wersji projektu. Najnowszej klasy drukarka została bowiem wyposażona w głowicę gwarantującą dużą prędkość – do 32 mkw/h, nie tracąc doskonałych kolorów wydruków, które są niezwykle trwałe i odporne na zużycie.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Tkaniny drukowane na zlecenie – wyprzedź konkurencję BIZNES, Media i PR - Każdy przedsiębiorca dąży do zyskania przewagi konkurencyjnej. Takim samym prawidłom podlega także rynek meblowy w Polsce. Indywidualny nadruk na tkaninach obiciowych to rewolucyjne podejście do projektowania, dzięki któremu producenci mebli mogą tworzyć unikatowe artykuły.
Hashtagi: #BIZNES #Media i PR

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy

Tagi: #BIZNES   #Media i PR