BIZNES Media i PR

Senuto wystawcą na Cloud Expo 2019 w Londynie

Data publikacji: 2019-03-05
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Senuto wystawcą na Cloud Expo 2019 w Londynie
Kategoria: BIZNES, Media i PR

12 i 13 marca, Senuto – kompleksowa platforma do planowania, monitorowania i optymalizacji działań SEO będzie jednym z wystawców na Cloud Expo 2019, największym i najważniejszym wydarzeniu technologicznym w Wielkiej Brytanii.

Senuto wystawcą na Cloud Expo 2019 w Londynie BIZNES, Media i PR - 12 i 13 marca, Senuto – kompleksowa platforma do planowania, monitorowania i optymalizacji działań SEO będzie jednym z wystawców na Cloud Expo 2019, największym i najważniejszym wydarzeniu technologicznym w Wielkiej Brytanii.

12 i 13 marca, Senuto – kompleksowa platforma do planowania, monitorowania
i optymalizacji działań SEO będzie jednym z wystawców na Cloud Expo 2019, największym i najważniejszym wydarzeniu technologicznym w Wielkiej Brytanii.

Co roku, targi Cloud Expo skupiają licznych wystawców, ekspertów i przedsiębiorców, poszukujących innowacyjnych rozwiązań i usług między innymi z obszarów IoT, Big Data, AI czy blockchain. Na tegorocznej edycji zaprezentowane zostaną najnowsze technologie pozwalające ulepszyć i przyspieszyć cyfrową transformację. W trakcie dwudniowego wydarzenia odbędzie się wiele prelekcji, wykładów oraz paneli dyskusyjnych z udziałem specjalistów z całego świata.

Wśród licznych wystawców, swoją ofertę zaprezentuje również Senuto – polski lider w obszarze analizy działań SEO. Przedstawicieli spółki będzie można spotkać na stoisku C1620.

To już kolejny rok, kiedy będziemy uczestniczyć w targach Cloud Expo w Londynie. Cieszymy się, że rozwiązania Senuto są zaszeregowane jako jedne z najbardziej innowacyjnych w Europie, czemu dowodzi nasz udział w wydarzeniu – komentuje Karolina Matyska, Content Marketing Manager Senuto.

Udział w targach to idealna okazja do zaprezentowania swojej oferty na forum międzynarodowym oraz nawiązanie kontaktów z zagranicznymi klientami i inwestorami. Cloud Expo daje też szansę poznania zagranicznych rynków oraz najnowszych rozwiązań technologicznych.

Więcej na temat wydarzenia na: https://www.cloudexpoeurope.com/welcome

 

Senuto to kompleksowa platforma, która w jednym miejscu skupia wszystkie narzędzia wspomagające prowadzenie i analizę działań SEO. Dzięki modułom Senuto każdy specjalista SEO jest w stanie kontrolować efekty działań i analizować swoją witrynę pod kątem wyszukiwarek internetowych. Platforma biznesowo wspierana jest przez fundusz inwestycyjny KnowledgeHub oraz współtwórcę SARE i inwestora w spółki technologiczne w obszarze komunikacji marketingowej – Krzysztofa Dębowskiego.  www.senuto.com

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Senuto wystawcą na Cloud Expo 2019 w Londynie BIZNES, Media i PR - 12 i 13 marca, Senuto – kompleksowa platforma do planowania, monitorowania i optymalizacji działań SEO będzie jednym z wystawców na Cloud Expo 2019, największym i najważniejszym wydarzeniu technologicznym w Wielkiej Brytanii.
Hashtagi: #BIZNES #Media i PR

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #BIZNES   #Media i PR