BIZNES Handel

Salon firmowy KOŁO Materace i Łóżka nowym najemcą w CH Focus

Salon firmowy KOŁO Materace i Łóżka nowym najemcą w CH Focus. Top Toys w nowej

Data publikacji: 2021-03-05
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Salon firmowy KOŁO Materace i Łóżka nowym najemcą w CH Focus
Kategoria: Handel, BIZNES,

Salon firmowy KOŁO Materace i Łóżka nowym najemcą w CH Focus Handel, BIZNES - Salon firmowy KOŁO Materace i Łóżka nowym najemcą w CH Focus. Top Toys w nowej lokalizacji Salon firmowy KOŁO Materace i Łóżka nowym najemcą w CH Focus. Top Toys w nowej lokalizacji

Bydgoskie CH Focus poszerza dotychczasowe grono najemców o nowego partnera. Od dziś swoje usługi oferuje klientom salon firmowy KOŁO Materace i Łóżka. To dobra wiadomość dla osób planujących urządzenie sypialni lub domowej strefy relaksu. W sklepie znajdą szeroki wybór najwyższej jakości produktów, zapewniających komfort podczas snu i wypoczynku – począwszy od materacy i wygodnych łóżek, po  oryginalną pościel, artykuły sypialniane i szafki nocne.

 

Pod marką KOŁO kryją się wyroby polskiej firmy MK Foam, od 28 lat produkującej najwyższej jakości materace oraz akcesoria do spania. W nowo otwartym sklepie w CH Focus zakupy można robić już od dzisiaj. Salon oferuje klientom materace w wielu rozmiarach oraz wykonane z różnych tworzyw – piankowe, bonelowe, kieszeniowe, lateksowe, jak również łóżka metalowe i drewniane. Znajdą się w nim też specjalne materace ortopedyczne, dziecięce, a także nowoczesne, wygodne stelaże z regulacją ręczną lub elektryczną. W  salonie nie zabraknie stylowych dodatków – poduszek, kołder, pościeli i wielu innych akcesoriów ułatwiających aranżację sypialni. Sklep zajmuje powierzchnię ponad 110 m kw. i mieści się na parterze centrum handlowego, w sąsiedztwie salonu Royal Collection.

 

– Cieszymy się, że do grona naszych najemców dołącza salon firmowy KOŁO Materace i Łóżka. To pierwszy tego typu lokal oferujący meble i akcesoria do sypialni w CH Focus. Markę wyróżnia różnorodność oraz modna i prosta stylistyka, która z pewnością przypadnie do gustu klientom poszukującym ciekawych rozwiązań. Sklep z  powodzeniem wypełni lukę w asortymencie dodatków do domu w naszym centrum – mówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

A to już wiesz?  Polskie Stowarzyszenie Magazynowania Energii i Krajowa Izba Klastrów Energii pod

 

CH Focus położone jest w doskonałej lokalizacji – przy jednej z głównych ulic, w samym centrum miasta. Dzięki bogatej ofercie sklepów i punktów usługowych stanowi dla wielu mieszkańców wygodne miejsce do robienia codziennych zakupów i załatwiania niezbędnych sprawunków. Pozyskanie nowego najemcy jest odpowiedzią na rosnące wymagania klientów poszukujących kompleksowej oferty w jednym miejscu.

 

– CH Focus to idealne miejsce do prowadzenia naszego biznesu oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z  klientami. Na miejscu mogą zapoznać się z szeroką ofertą marki KOŁO, a także z pomocą doświadczonego sprzedawcy dopasować dla siebie odpowiedni model materaca lub łóżka czy złożyć indywidualne zamówienie – mówi Weronika Górecka z firmy M&K Foam Koło. – Dzisiaj zadebiutowaliśmy w bydgoskim centrum i w związku z tym zapraszamy serdecznie do odwiedzenia firmowego salonu. Klienci znajdą w nim także mnóstwo ciekawych rozwiązań i  pomysłów m.in. do sypialni, które ułatwią im podjęcie decyzji zakupowych – dodaje Weronika Górecka.

 

To nie jedyna zmiana, jaka zaszła w bydgoskim centrum. W sobotę 27 lutego swoją dotychczasową lokalizację zmienił sklep z zabawkami Top Toys. Najemca przeniósł się na I piętro galerii do większego salonu o powierzchni wynoszącej prawie 60 m kw. W nowym punkcie klienci mają dostęp do szerszej oferty, która jest w trakcie rozbudowywania o najpopularniejsze marki zabawek. Sklep zlokalizowany jest pomiędzy salonem Intersportu a salonem firmowym Adidas.

 

Więcej szczegółów na temat aktualności oraz oferty centrum handlowego można znaleźć na stronie: focusbydgoszcz.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Salon firmowy KOŁO Materace i Łóżka nowym najemcą w CH Focus Handel, BIZNES - Salon firmowy KOŁO Materace i Łóżka nowym najemcą w CH Focus. Top Toys w nowej lokalizacji

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy