BIZNES Media i PR

Rebranding Wydawnictwa MT Biznes

Data publikacji: 2016-05-13
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Rebranding Wydawnictwa MT Biznes
Kategoria: BIZNES, Media i PR

Wydawnictwo MT Biznes, które właśnie obchodzi 15-lecie swojego istnienia, wprowadziło nową identyfikację wizualną, odświeżając wizerunek.

Rebranding Wydawnictwa MT Biznes BIZNES, Media i PR - Wydawnictwo MT Biznes, które właśnie obchodzi 15-lecie swojego istnienia, wprowadziło nową identyfikację wizualną, odświeżając wizerunek.

Założone w 2001 roku Wydawnictwo jest prekursorem gatunku klasyki biznesowej na polskim rynku wydawniczym. Publikacje skierowane są do profesjonalistów i specjalistów zainteresowanych podnoszeniem swoich kompetencji i rozwojem osobistym.

W zgodzie z trendami i wizerunkiem

Wydawnictwo MT Biznes, chcąc podążać za trendami i odpowiedzieć na potrzeby rynku, zdecydowało się na rebranding. Nowe logo nawiązuje do tradycji oraz wizerunku wydawnictwa, a jednocześnie wprowadza energię, lekkość i świeżość. Logotyp nadal ma geometryczny kształt kwadratu, a charakterystyczne dla wydawnictwa słowo „biznes” zostało wyodrębnione. Ponadto, profesjonalnego wymiaru dodaje element graficzny symbolizujący otwartą książkę.

Od lat wierni tym samym wartościom

Wartości, jakie łączy w sobie Wydawnictwo MT Biznes od 15 lat, to niezmiennie: profesjonalizm, nowoczesność, jakość oraz elastyczność. Dbamy o staranne wyselekcjonowanie tytułów biznesowych a następnie wysoką jakość edytorską publikacji, począwszy od tłumaczenia, poprzez opracowanie redakcyjne oraz skład, a skończywszy na projekcie graficznym. Wydawnictwo zawsze stara się dopasować do zróżnicowanych potrzeb klientów, angażując się w każdy detal i element w procesie powstawania publikacji – komentuje Agnieszka Jarosiewicz, menedżer marki.

Wydawnictwo idąc z duchem czasu ma w swojej ofercie nie tylko książki w wersji papierowej oraz audio cd, ale także publikacje w formie elektronicznej oraz audiodownload. Więcej informacji na stronie wydawnictwa http://www.mtbiznes.pl. 

O wydawnictwie

Wydawnictwo MT Biznes – istnieje na rynku od 2001 roku. W swojej ofercie ma szeroki wybór publikacji skierowanych do specjalistów zajmujących się handlem, zarządzaniem, szkoleniami
i marketingiem. Publikacje obejmują zakres od klasyki zarządzania, przez finanse, inwestycje, marketing, sprzedaż, przywództwo, do psychologii biznesu i motywowania. Wśród autorów znaleźć można takie nazwiska jak Peter F. Drucker, Jim Collins, Philip Kotler, Masaaki Imai, Patrick Lencioni czy Marcus Buckingham.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Rebranding Wydawnictwa MT Biznes BIZNES, Media i PR - Wydawnictwo MT Biznes, które właśnie obchodzi 15-lecie swojego istnienia, wprowadziło nową identyfikację wizualną, odświeżając wizerunek.
Hashtagi: #BIZNES #Media i PR

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy

Tagi: #BIZNES   #Marketing   #Media i PR