BIZNES Media i PR

Połączenie biura reklamy i marketingu oraz trzy nowe osoby w wydawnictwie KUKBUK

Wydawnictwo KUKBUK połączyło biuro reklamy i marketingu w jeden dział, którym zarządza Artur Chmielewski, dotychczasowy dyrektor ds. marketingu. Do zespołu dołączyły również trzy nowe

Data publikacji: 2015-06-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Połączenie biura reklamy i marketingu oraz trzy nowe osoby w wydawnictwie KUKBUK
Kategoria: BIZNES, Media i PR

Wydawnictwo KUKBUK połączyło biuro reklamy i marketingu w jeden dział, którym zarządza Artur Chmielewski, dotychczasowy dyrektor ds. marketingu. Do zespołu dołączyły również trzy nowe osoby.

Połączenie biura reklamy i marketingu oraz trzy nowe osoby w wydawnictwie KUKBUK BIZNES, Media i PR - Wydawnictwo KUKBUK połączyło biuro reklamy i marketingu w jeden dział, którym zarządza Artur Chmielewski, dotychczasowy dyrektor ds. marketingu. Do zespołu dołączyły również trzy nowe osoby.

Wydawnictwo KUKBUK połączyło biuro reklamy i marketingu w jeden dział, którym zarządza Artur Chmielewski, dotychczasowy dyrektor ds. marketingu. Do zespołu dołączyły trzy nowe osoby, stanowisko managera ds. reklamy objęły: Dorota Sulich-Długosz, Iwona Banaś oraz Katarzyna Czarnacka.

Połączenie biura reklamy i marketingu ma na celu optymalizację struktur organizacyjnych, a także usprawnienie komunikacji. W związku z dynamicznym rozwojem wydawnictwa KUKBUK, do nowo utworzonego działu dołączyły trzy osoby. Będą one odpowiedzialne za sprzedaż wszystkich form reklamowych dostępnych w ofercie wydawnictwa, tj. druk, strona www, aplikacja mobilna, eventy, warsztaty oraz projekty specjalne.

 

Dorota Sulich-Długosz przez ostatnie miesiące pracowała równolegle w Jem Radio oraz w kwartalniku familijnym KIKIMORA, pełniąc funkcję redaktora kulinarnego oraz project managera. W Jem Radio była jedną z prowadzących audycje kulinarne. Wcześniej jako specjalista ds. reklamy Sulich-Długosz związana była z wydawnictwami Edipresse Polska oraz Marquard Media Polska. Przez 5 lat prowadziła również autorskie bistro, będąc jednocześnie jego właścicielką i szefem kuchni. Iwona Banaś poprzednio związana z Wydawnictwem „Zwierciadło”, gdzie odpowiadała za realizację kampanii reklamowych w miesięcznikach „Zwierciadło” i „Sens” oraz sprzedaż i organizację akcji specjalnych.  Wcześniej pracowała m.in. w Agencji Reklamowej Polskiego Radia, jako specjalista ds. realizacji kampanii. Iwona Banaś posiada także doświadczenie redakcyjne, które nabyła na stanowisku redaktor prowadzącej miesięcznika „Po pierwsze człowiek”. Katarzyna Czarnacka od 2010 roku pracowała w Wydawnictwie Bauer, gdzie przez 4 lata pełniła funkcję koordynatora działu reklamy i była odpowiedzialna za prowadzenie tytułów z różnych segmentów rynku.

A to już wiesz?  Marcin Matyja w Mobile Rockets

 

Magazyn kulturalno-kulinarny KUKBUK to nowoczesne połączenie wysokiej jakości autorskich sesji fotograficznych z ciekawymi artykułami o tematyce okołokulinarnej, dotyczącymi takich zagadnień jak antropologia jedzenia, kultura, sztuka, dizajn. To książka-album o wartości kolekcjonerskiej. Zawiera wiele niebanalnych przepisów wnikliwie przetestowanych przez redakcję, pochodzących od współpracujących z magazynem profesjonalnych kucharzy i blogerów. KUKBUK jest dostępny w ponad 800 punktach sprzedaży w całej Polsce. Dystrybucja odbywa się poprzez wysyłkę bezpośrednią oraz sprzedaż w salonach prasowych: Empik, Inmedio, Relay, Kolporter i Ruch, a także w sklepach dizajnerskich, restauracjach, klubach i salonach spa. KUKBUK w wersji papierowej wspierany jest przez stronę internetową www.kukbuk.com.pl oraz zintegrowane profile w mediach społecznościowych: www.facebook.com/kukbuk, instagram.com/kukbuk_official.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Połączenie biura reklamy i marketingu oraz trzy nowe osoby w wydawnictwie KUKBUK BIZNES, Media i PR - Wydawnictwo KUKBUK połączyło biuro reklamy i marketingu w jeden dział, którym zarządza Artur Chmielewski, dotychczasowy dyrektor ds. marketingu. Do zespołu dołączyły również trzy nowe osoby.
Hashtagi: #BIZNES #Media i PR

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy