BIZNES Media i PR

Open Media dla LC Corp

Z początkiem listopada 2018 do grona klientów Agencji PR Open Media dołączyła grupa deweloperska realizująca inwestycje komercyjne i mieszkaniowe - LC Corp

Data publikacji: 2018-11-15
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Open Media dla LC Corp
Kategoria: BIZNES, Media i PR

Z początkiem listopada 2018 do grona klientów Agencji PR Open Media dołączyła grupa deweloperska realizująca inwestycje komercyjne i mieszkaniowe – LC Corp S.A.

Open Media dla LC Corp BIZNES, Media i PR - Z początkiem listopada 2018 do grona klientów Agencji PR Open Media dołączyła grupa deweloperska realizująca inwestycje komercyjne i mieszkaniowe - LC Corp S.A.

Z początkiem listopada 2018 do grona klientów Agencji PR Open Media dołączyła grupa deweloperska realizująca inwestycje komercyjne i mieszkaniowe – LC Corp S.A. Krakowska Agencja odpowiada za realizację działań informacyjnych i wizerunkowych dla obiektów komercyjnych będących w portfolio spółki, m.in. Arkad Wrocławskich oraz Sky Tower, jednego z najatrakcyjniejszych punktów na biznesowo-turystycznej mapie Wrocławia i Polski.

LC Corp S.A., jedna z największych w Polsce grup deweloperskich, realizuje inwestycje w sześciu najważniejszych miastach Polski – Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Łodzi. Podąża za najnowszymi trendami w budownictwie, wdraża zaawansowane technologie i odważne rozwiązania architektoniczne. Jej nieruchomości, jak choćby Sky Tower czy Wola Center, są jednymi z najbardziej charakterystycznych, obiektów na mapach miast, symbolami innowacyjności i nowoczesności.

Główne zadanie, stojące przed Open Media, to prowadzenie komunikacji obiektów, należących do LC Corp, spójnej z nowo przyjętą strategią marketingową Spółki, w tym budowanie i podtrzymywanie kontaktów z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i branżowymi. Agencja odpowiada również za stałe poszukiwanie nowych kanałów dotarcia, pozwalających realizować strategię b2b oraz b2c, wspiera Klienta w komunikacji marketingowej i współpracy z najemcami obiektów, a także w zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi.

– Cieszę się, że nasze doświadczenie we współpracy z podmiotami z sektora nieruchomości komercyjnych zostało docenione przez tak dużego rynkowego gracza, jakim jest Spółka LC Corp, która powierzyła nam opiekę nad wizerunkiem swoich obiektów i realizację strategii public relations. Z przyjemnością podejmujemy to wyzwanie – mówi Ewa Nowak, CEO Agencji PR Open Media.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Open Media dla LC Corp BIZNES, Media i PR - Z początkiem listopada 2018 do grona klientów Agencji PR Open Media dołączyła grupa deweloperska realizująca inwestycje komercyjne i mieszkaniowe - LC Corp S.A.
Hashtagi: #BIZNES #Media i PR

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy