BIZNES Media i PR

Katarzyna Szulc w Infinity Media

Od stycznia bieżącego roku do zespołu Infinity Media dołączyła Katarzyna Szulc, która objęła stanowisko Junior Media

Data publikacji: 2017-03-23
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Katarzyna Szulc w Infinity Media
Kategoria: BIZNES, Media i PR

Od stycznia bieżącego roku do zespołu Infinity Media dołączyła Katarzyna Szulc, która objęła stanowisko Junior Media Specialist.

Katarzyna Szulc w Infinity Media BIZNES, Media i PR - Od stycznia bieżącego roku do zespołu Infinity Media dołączyła Katarzyna Szulc, która objęła stanowisko Junior Media Specialist.

Katarzyna Szulc jest absolwentką wydziału finansów i rachunkowości oraz stosunków międzynarodowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Swoje szlify mediowe zdobywała planując działania dla Polskiej Prezydencji w Radzie UE oraz programu operacyjnego „Wiedza Edukacja Rozwój” Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

W Infinity Media Szulc zasiliła szeregi działu Offline na stanowisku Junior Media Plannera i zajmuje się planowaniem i zakupem mediów tradycyjnych – prasy, radia oraz outdooru. Dodatkowo odpowiada za bieżącą obsługę klientów, monitoring i raportowanie z przeprowadzonych kampanii.

Infinity Media to niezależny dom mediowy z kompetencjami w planowaniu i zakupie wszystkich mediów – od Internetu przez prasę, radio, telewizję, outdoor – po ambient. Zespół ekspertów Infinity Media posiada wiedzę oraz narzędzia niezbędne do efektywnego zaplanowania kampanii reklamowej. Infinity Media uzyskał najlepsze oceny aż w 7 kategoriach badania satysfakcji klientów realizowanego przez „Media & Marketing Polska”. W 2017 roku Infinity Media uzyskał prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu przyznawany przez Puls Biznesu.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Katarzyna Szulc w Infinity Media BIZNES, Media i PR - Od stycznia bieżącego roku do zespołu Infinity Media dołączyła Katarzyna Szulc, która objęła stanowisko Junior Media Specialist.
Hashtagi: #BIZNES #Media i PR

A to już wiesz?  Awans Karoliny Parzych w Mint Media

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy