BIZNES Media i PR

Infinity Media z tytułem Diament Forbesa 2018

Infinity Media, warszawski niezależny dom mediowy, otrzymał tytuł Diament Forbes 2018 przyznawany najszybciej rozwijającym się firmom na polskim

Data publikacji: 2018-06-26
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Infinity Media z tytułem Diament Forbesa 2018
Kategoria: BIZNES, Media i PR

Infinity Media, warszawski niezależny dom mediowy, otrzymał tytuł Diament Forbes 2018 przyznawany najszybciej rozwijającym się firmom na polskim rynku.

Infinity Media z tytułem Diament Forbesa 2018 BIZNES, Media i PR - Infinity Media, warszawski niezależny dom mediowy, otrzymał tytuł Diament Forbes 2018 przyznawany najszybciej rozwijającym się firmom na polskim rynku.

Firma Infinity Media jest obecna na rynku mediowym od 2008 roku. Specjalizuje się w planowaniu i zakupie wszystkich mediów. Zespół ekspertów posiada szeroką wiedzę oraz narzędzia niezbędne do efektywnego zaplanowania kampanii reklamowej.

Podczas XI edycji Diamentów Miesięcznika Forbes wyróżniono najlepsze przedsiębiorstwa i najszybciej rozwijające się firmy. W ramach konkursu firmy podzielono na 3 kategorie według przychodów ze sprzedaży: firmy małe 5-50 mln zł, firmy średnie 50-250 mln zł oraz firmy duże, powyżej 250 mln zł. W tym roku w gronie laureatów znalazło się ponad 400 przedsiębiorstw z województwa mazowieckiego.

Infinity Media otrzymał wyróżnienie w kategorii firm o poziomie przychodów od 5 do 50 mln zł w województwie mazowieckim.

Uroczyste wręczenie odbyło się 20 czerwca 2018 roku w Villi Foksal w Warszawie.

Jest to kolejne wyróżnienie otrzymane przez warszawski dom mediowy. W 2016 i 2017 roku otrzymał on Gazelę Biznesu. Spółka Infinity Media dwukrotnie uzyskała również jedne z najlepszych ocen w wielu kategoriach badania satysfakcji klientów realizowanego przez „Media & Marketing Polska”. 

Infinity Media to niezależny dom mediowy, który specjalizuje się w planowaniu i zakupie każdego rodzaju mediów: od Internetu, przez prasę, outdoor, radio i telewizję, po ambient. Infinity Media uzyskał najlepsze oceny aż w 7 kategoriach badania satysfakcji klientów realizowanego przez „Media & Marketing Polska”. W swoich kampaniach wykorzystuje najskuteczniejsze i najnowsze trendy na rynku, poszukując nieprzetartych jeszcze dróg dotarcia. Więcej na infinitymedia.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Infinity Media z tytułem Diament Forbesa 2018 BIZNES, Media i PR - Infinity Media, warszawski niezależny dom mediowy, otrzymał tytuł Diament Forbes 2018 przyznawany najszybciej rozwijającym się firmom na polskim rynku.
Hashtagi: #BIZNES #Media i PR

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy