BIZNES Media i PR

Brands Alive odpowiada za koncept kreatywny marki Nutrof Total

Agencja Brands Alive specjalizująca się m.in. w realizacji strategii marketingowych oraz identyfikacji wizualnej odpowiada za globalny proces rebrandingu marek należących do THEA

Data publikacji: 2018-04-23
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Brands Alive odpowiada za koncept kreatywny marki Nutrof Total
Kategoria: BIZNES, Media i PR

Agencja Brands Alive specjalizująca się m.in. w realizacji strategii marketingowych oraz identyfikacji wizualnej odpowiada za globalny proces rebrandingu marek należących do THEA Laboratoires.

Brands Alive odpowiada za koncept kreatywny marki Nutrof Total BIZNES, Media i PR - Agencja Brands Alive specjalizująca się m.in. w realizacji strategii marketingowych oraz identyfikacji wizualnej odpowiada za globalny proces rebrandingu marek należących do THEA Laboratoires.

Agencja Brands Alive specjalizująca się m.in. w realizacji strategii marketingowych oraz identyfikacji wizualnej odpowiada za globalny proces rebrandingu marek należących do THEA Laboratoires. Ponadto zespół agencji przygotował rozwiązania kreatywne dla polskiej kampanii marki Nutrof Total, której właścicielem jest francuska firma.

„Posiadamy bogate doświadczenie w tworzeniu projektów identyfikacji wizualnych dotyczących zarówno poszczególnych marek jak i korporacji. Rebranding marek należących do THEA Laboratoires jest jednak dla nas sporym wyzwaniem ze względu na globalny charakter tego procesu. Firma THEA jest obecna w 70 krajach na całym świecie. W ramach projektu przygotowaliśmy brand book oraz kompleksowy system identyfikacji wizualnej, który obecnie wdrażamy wspólnie z centralą firmy we Francji.” – powiedziała Karolina Osuch, Managing Director w agencji Brands Alive.

THEA Laboratoires posiada w swoim portfolio wyłącznie produkty okulistyczne (leki przeciwjaskrowe, przeciwzapalne, przeciwalergiczne, sztuczne łzy, itp.).  Jednym z nich jest Nutrof Total, suplement diety wspierający wzrok. Agencja Brands Alive była odpowiedzialna za przygotowanie rozwiązań kreatywnych w postaci Key Visuala i master banerów dla kampanii marki tego produktu na polskim rynku.

„Tworzenie konceptów kreatywnych dla marek farmaceutycznych to niełatwe zadanie. Z jednej strony naszym celem było przygotowanie kampanii o najlepszym współczynniku kreatywności, ale jednocześnie spora część naszych pomysłów po prostu nie miała szans na realizację. Często na przeszkodzie staje tutaj bowiem litera prawa i wysokie ryzyko zbyt dosłownego traktowania przekazu, które jest bardzo charakterystyczne dla tej branży. Myślę, że w przypadku kampanii dla Nutrof Total udało nam się uzyskać złoty środek. Przeprowadzone przed uruchomieniem kampanii testy online potwierdziły, że nasza kreacja angażuje uwagę konsumentów.” – powiedziała Anna Seroczyńska, Dyrektor Kreatywny Brands Alive.

A to już wiesz?  Jak marketing predykcyjny wpływa na performance marketing?

 „Ze względu na suplementacyjny charakter tego produktu w kampanii zależało nam na pokazaniu, że Nutrof Total stanowi znakomite rozwiązanie dla osób, które jeszcze nie są pacjentami okulistycznymi, ale zdają sobie sprawę z konieczności wsparcia widzenia i profilaktyki.  Dlatego przygotowaliśmy kampanię kreatywną, która zwróciła uwagę na zagadnienie jakości widzenia”.  – dodaje Karolina Osuch.

Kampania obejmowała działania w Internecie oraz spoty radiowe. Marka Nutrof Total jest dostępna od 2004 roku.

 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Brands Alive odpowiada za koncept kreatywny marki Nutrof Total BIZNES, Media i PR - Agencja Brands Alive specjalizująca się m.in. w realizacji strategii marketingowych oraz identyfikacji wizualnej odpowiada za globalny proces rebrandingu marek należących do THEA Laboratoires.
Hashtagi: #BIZNES #Media i PR

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy